Obniżona cena! Rosyjska medycyna informacyjna Powiększ

Rosyjska medycyna informacyjna

01555178

Autor: Olga Häusermann Potschtar Klaus Jürgen Becker

Studio Astropsychologii

Russische Informationsmedizin. Die neun Basis-Techniken und

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Rosyjska medycyna informacyjna traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu. Zakłada, że dzięki sile świadomości każdy z nas ma wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie oraz wszystkie zdarzenia w swoim życiu. Autorzy opisują łatwe do zastosowania ćwiczenia dotyczące koncentracji, które pozwolą Ci dowolnie sterować rzeczywistością i rozwijać świadomość. Będziesz w stanie wejść w kontakt z każdym organem, komórką, a nawet własnym DNA i pozytywnie je zmieniać. Poznasz proste techniki, które umożliwią Ci regenerację organów, pełne uzdrowienie, odmłodzenie oraz dokonanie życiowych przełomów. Przy pomocy specjalnych ćwiczeń: wizualizacji, jasnowidzeniu, medytacji i wielu innych, dokonasz zmian umysłu i ciała na poziomie kwantowym. Odkryj nowoczesną drogę do zdrowia.

EAN9788373777309
ISBN978-83-7377-730-9
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron212
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-11-18

Świadomość – postrzeganie – rzeczywistość

Całkowicie nowa wiedza w dziedzinie zdrowia, która pochodzi z Rosji. Medycyna informacyjna przedstawia holistyczne podejście do optymalizacji życia. Bez żadnych magicznych czy mistycznych działań, a jedynie oparta na niezwykle precyzyjnych i skutecznych technikach świadomości oraz informacjach wysyłanych do ciała.
Książka zawiera mnóstwo wiadomości na temat technik uzdrawiania dostępnych dla każdego. Jest tu wiele przydatnych wskazówek i ćwiczeń opartych na sterowaniu umysłem, które podane są w bardzo przystępny sposób, napisane bardzo prosto i zrozumiale. Odkąd pamiętam zawsze bałam się badań diagnostycznych, a teraz dzięki tej książce zmieniłam swoje zdanie i nie straszne mi wizyty u lekarza. Przestawiłam się na pozytywne myślenie i staram się przyciągać każdą pozytywną myśl, która na mnie wpływa. Teraz wiem jak ważne są informacje, które nasz umysł wysyła do naszego ciała. Zależy mi na tym, aby były to same pozytywy, a ta książka mi w tym pomaga.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Rosyjska medycyna informacyjna

Rosyjska medycyna informacyjna

Dzięki książce poznasz proste techniki, które umożliwią regenerację organów, pełne uzdrowienie, odmłodzenie.

Patronat medialny

Patronat medialny