• Darmowa dostawa

dwupunkt

dwupunkt

Metoda dwupunktowa polega na równoczesnym połączeniu dwóch punktów w ciele – pierwszego, odnoszącego się do tego, co obecnie odczuwasz i drugiego, który ma związek z tym, co chciałbyś doświadczyć. Delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją pomaga w przywróceniu fizycznej, umysłowej oraz duchowej równowagi. Dwupunkt przynosi natychmiastowe efekty.

W tej kategorii zebraliśmy najlepsze książki opisujące metodę dwupunktową, będącą jedną z terapii kwantowego uzdrawiania. Znajdziesz tu publikacje największych specjalistów dwupunktu np. prekursora tej metody dr. Richarda Bartletta. Poznasz praktyczne narzędzia, za pomocą których nauczysz się przekształcać swoją rzeczywistość, odkryjesz ćwiczenia rozwijające intuicję oraz zasady testu metody dwupunktowej. Zapoznasz się również ze skutecznymi metodami uzdrawiania siebie i innych.

Jeśli zainteresowała Cię metoda dwupunktowa zwróć uwagę na tagi znajdujące się pod opisem każdej książki. Doprowadzą Cię do innych publikacji na ten temat lub pomogą w odkryciu innych technik medycyny energetycznej.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku