Kategorie

Śledź nas na facebooku

Diagnostyka prozdrowotna Znaleziono 2 produktów.

Diagnostyka prozdrowotna jest ważna dla osób w każdym wieku. W sklepie znajdziesz urządzenia i produkty, które ułatwiają profilaktykę prozdrowotną, przeprowadzenie terapii oraz umożliwią wczesne wykrycie groźnych chorób cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie, cukrzyca, zakwaszenie i inne. Wczesna diagnoza umożliwia szybkie podjęcie leczenia, eliminuje powikłania i w rezultacie przedłuża życie.

W sklepie dostępne są paski wskaźnikowe do moczu w bardzo szybki i prosty sposób wskazują przybliżoną wartość pH. Paski do pomiaru pH są nasączone specjalnymi substancjami, które zmienianą barwę w zależności od kwasowości. Barwę możesz porównać ze skalą załączoną do produktu i w ten sposób odczytać poziom pH.

Uniwersalne paski wskaźnikowe (paski pH moczu) służą do szybkiego przeprowadzenia testu zakwaszenia organizmu lub alkalozy. Szybką interpretację wyniku uzyskasz dzięki załączonej skali. Barwnik z pasków nie jest uwalniany do roztworu. Pamiętaj o zasadach stosowania pasków np. o suchych dłoniach.

Jeśli interesują Cię konkretne akcesoria prozdrowotne, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu.
Znaleziono 2 produktów
 • 35,00 zł 24 godziny

  Bloczek 120 papierków wskaźnikowych ze skalą pH 5,6 - 8,0 (stopniowaną co 0,2 - 0,3) przeznaczony do badania pH moczu.Charakterystyka:W warunkach domowych, bez konieczności wykonywania badań możliwych jedynie w laboratorium lub szpitalu, bez trudu określimy stan równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Pomiar jest prosty, a kolorowa skala dołączona do bloczku papierków pozwala dokładnie określić pH moczu. Dzięki papierkom można określić zarówno stan zakwaszenia jak i...

  35,00 zł
  24 godziny
 • 45,00 zł 24 godziny

  MEDI-TEST KETONPaski medyczne do szybkiego wykrywania ketonów w moczu - Szybki test do rozpoznania zmian metabolicznych.Test nadaje się do stosowania: ✱ podczas diagnostyki profilaktycznej (Screening) ✱ podczas kontroli leczenia jako środek kontrolujący przebieg lub nawroty stanów chorobowych ✱ przez pacjenta podczas samokontroli.Niniejsze paski testowe służą wyłącznie do rozpoznania zmian chorobowych (patologicznych) w ludzkim moczu.Wskazówki:Każdy pozytywny oraz każdy niejasny...

  45,00 zł
  24 godziny
Znaleziono 2 produktów