Kategorie

Śledź nas na facebooku

Su Jok Znaleziono 4 produktów.

Su Jok jest metodą diagnostyki i terapii, która należy do systemu uzdrawiania Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na aktywowaniu punktów znajdujących się na dłoniach i stopach. Urządzenia dostępne w naszym sklepie ułatwią Ci samodzielne stosowanie tej metody terapeutycznej, która daje szybkie efekty i nie powoduje skutków ubocznych.

Punkty na dłoni i stopach odpowiadają za pracę organów wewnętrznych człowieka. Jeśli masz problemy z wątrobą, nerkami czy śledzioną, znajdź odpowiedni punkt i naciskaj go, a poczujesz szybką ulgę nawet w ostrych stanach. Z powodzeniem możesz ją stosować przy rwie kulszowej, migrenach, lumbago, bólach kręgosłupa czy reumatyzmie. Terapię możesz stosować również u dzieci. Może być ona również wsparciem przy leczeniu konwencjonalnym.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje produktów do Su Jok, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.
Znaleziono 4 produktów
 • 33,90 zł 24 godziny

  Gwiazdki metalowe w praktyce Su Dżok przeznaczone są do stymulacji punktów odpowiadających. Efekt leczniczy gwiazdek można zwiększyć oddziałując dodatkowo poprzez pole magnetyczne. Periodyczne uciskanie gwiazdki przymocowanej plastrem w punkcie odpowiadającym przywodzi go w stan aktywności. Pomaga to w leczeniu zarówno ostrych, jak i przewlekłych bólów. Usprawnia pracę narządów wewnętrznych i poszczególnych części ciała, likwiduje zmęczenie i rozdrażnienie.

  33,90 zł
  24 godziny
 • 32,00 zł 24 godziny

  Metalowa podstawka dostosowana do ziołowej moksy bezdymnej. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

  32,00 zł
  24 godziny
 • 6,00 zł 24 godziny

  Pierścienie elastyczne służą do masażu palców. Mają różne kolory, dzięki temu możemy przy masażu wykorzystywać energię kolorów - wg Teorii 6Ki. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać np. zlikwidować zmęczenie lub polepszyć przemianę materii. Masaż wykonuje się wielokrotnie przetaczając pierścień wzdłuż palca aż do momentu kiedy poczujemy, że palec jest cieplejszy. Jest to naprawdę cudowny pierścień!Kolor srebrny

  6,00 zł
  24 godziny
 • 80,50 zł 24 godziny

  Iniektor do akupunktury Su Dżok - akupunkturę Su Dżok przy wykorzystaniu igieł metalowych mogą stosować osoby z wykształceniem medycznym. Igły można aplikować ręcznie lub przy użyciu iniektorów. W zależności od sposobu leczenia np. leczymy chorobę w systemie odpowiadającym, wtedy z reguły stosujemy iniektor grawitacyjny, igły wprowadza się pod kątem prostym, a w wypadku gdy chcemy regulować ilość i jakość energii używamy iniektora sprężynowego (metafizycznego) wbijamy igły pod kątem 30 stopni.

  80,50 zł
  24 godziny
Znaleziono 4 produktów