Bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze. Aby to udowodnić, poniżej zamieszczamy zasady, jakimi się kierujemy. Mają one na celu maksymalną ochronę wszystkich klientów sklepu Talizman.pl:


Jesteśmy wyróżnieni w programie: Słucham swoich klientów – Opineo

Opineo.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie oraz uwzględniają sugestie swoich Klientów. Korzystanie z usług sklepu objętego powyższym programem daje pewność, że sklep zapoznaje się z każdą opinią zamieszczoną na Opineo, a znajdujące się tam uwagi stanowią główny wyznacznik strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań Klientów. Sklepy biorące udział w Programie zamieszczają na stronie sklepu odnośnik „Opinie o nas” do niezależnego serwisu Opineo pokazując tym samym, że są otwarte nie tylko na pozytywne uwagi, ale także na sugestie zmian. Wyznajemy zasadę, że celem krytyki powinno być zawsze poszukiwanie bardziej satysfakcjonujących rozwiązań i działamy w zgodzie z tą maksymą.

Poniżej prezentujemy dwa wyróżnienia przyznane przez Opineo za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w Rankingu Najlepsze Polskie e-sklepy 2012 w kategoriach Książki oraz Zegarki i Biżuteria:

Wyróżnienie w kategorii książkiWyróżnienie w kategorii biżuteria


SSL

Zabezpieczamy nasz sklep certyfikatem SSL

Zalety posiadania certyfikatu SSL to:

  • Szyfrowanie danych – certyfikat SSL ochrania przesyłanie poufnych informacji (dane klientów w sklepie internetowym).
  • Poczucie bezpieczeństwa – użytkownik korzystający ze strony ma pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce.Zaufane Opinie Ceneo

Posiadamy oznaczenie Zaufane Opinie Ceneo

Oznaczenie to stanowi wyróżnienie w systemie zbierania opinii w Ceneo. Sklep internetowy może otrzymać takie wyróżnienie jeśli spełnia wszystkie poniższe warunki:

  • otrzymał co najmniej 30 opinii
  • współpracuje z Ceneo dłużej niż pół roku
  • ma nie więcej niż 10% negatywnych opinii na przestrzeni ostatnich 90 dni.

Co najważniejsze – ciągle się zmieniamy i staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Sprawdź sam!

Śledź nas na Facebooku