• Darmowa dostawa

runy drewniane

runy drewniane

Alfabet runiczny był używany do zapisu przez ludy germańskie i stosowany w obrzędach magicznych. W ostatnim czasie wielką popularność zyskały sobie runy eko stojące w zgodzie z pierwotnymi korzeniami tych potężnych znaków. Mogą one znakomicie uzupełnić karty runiczne, jak i służyć jako uniwersalne talizmany runiczne pozwalające zapewnić sobie miłość, bogactwo, przyciągnąć szczęście lub ochronić. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane, ich stan odzwierciedla dzieje ich właściciela. Są również idealne dla alergików.
Oferujemy Ci szeroki zakres run wyrytych na drewnie, które są nie tylko w pełni naturalne, ale i wygodne w użytkowaniu. Lekkość drewna w połączeniu z jego ciepłem umożliwiają łatwiejsze posługiwanie się wyrytymi w nim runami i gwarantuje wygodniejsze posiadanie ich przy sobie. Niezależnie, czy będziesz korzystał z nich w charakterze wisiora czy nosił w portfelu – zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy wybrać odpowiednią runę do swoich potrzeb.
Ochrona Ciebie i twoich bliskich będzie skuteczniejsza dzięki runie Algiz czy Dagaz. W okresie nauki i podejmowania ważnych decyzji warto wzmocnić intuicję runą Ansuz. Runa Gebo wzmocni Twój związek, a runa Berkano zwiększy płodność i seksualność. Każdy, kto chciałby przyciągnąć bogactwo, powinien koniecznie sięgnąć po runę Fehu, a runa Eihwaz zapewni Ci zmianę na lepsze w dowolnej sferze życia.
Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje run zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Wybierz runę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku