• Darmowa dostawa

sowy

sowy

Sowa - symbol mądrości i nieograniczonej wiedzy znany w wielu kulturach. Posiadacz oferowanej przez nasz sklep figurki może cieszyć się szacunkiem, poważaniem i mądrością. Figurka sowy jest piękną ozdobą domu czy biurka. Osoba, w pobliżu której znajduje się figurka sowy, uważana jest za elokwentną, inteligentną i rozsądną. Często jest liderem i kuźnią pomysłów. Jej kreatywność nigdy się nie kończy. Ustawiona zgodnie z zasadami feng shui obdarzy domowników szczęściem i miłością.

Sowa ma też wyjątkową stronę mocy. Prowadzi nocne życie dlatego kojarzona jest również z intuicją i rozwagą. Może być amuletem lub talizmanem. Figurka sowy pomoże odkryć życiowy potencjał i talenty. Może być wspaniałym prezentem dla osoby, która potrzebuje większej wiary w siebie. Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje figurek, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu.

Figurki sów zostały wykonane z naturalnych materiałów, kamieni, drewna. Możesz skorzystać z ich mocy lub obdarować bliską Ci osobę.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku