Kategorie

Śledź nas na facebooku

Związek Znaleziono 11 produktów.

Znaleziono 11 produktów
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  Kobieta i mężczyzna i ich zupełnie różne patrzenie na świat. Niesamowita historia, dzięki której dowiesz się jak być wsparciem dla drugiej strony i jednocześnie nie zaniedbywać siebie. Czasami warto spojrzeć na świat oczyma drugiej osoby.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 24,73 zł W magazynie

  Ebook

  Brak równowagi możesz dostrzec w skali mikro na poziomie komórek, tkanek, narządów i ciała. Możesz go też zaobserwować w skali makro na poziomie przekonań, układów w związkach partnerskich i relacji z rodzicami. Osiągnij równowagę na wszystkich poziomach!

  24,73 zł
  W magazynie
 • 31,18 zł W magazynie

  Ebook

  Nie możesz zajść w ciążę? Presja poczęcia dziecka ma zgubny wpływ na Twój związek? Czujesz tykający zegar i obawiasz się, że nie będziesz już mamą? Niesłusznie! Poznaj niezawodne sposoby na powiększenie rodziny. Ciąża łatwiejsza niż myślisz!

  31,18 zł
  W magazynie
 • 28,45 zł 24 godziny

  Ebook

  Poznasz techniki skutecznego odcinania więzów energetycznych. Uwolnisz się od toksycznych relacji, przywrócisz wewnętrzny spokój, odzyskasz radość. Wzmocnisz pozytywne połączenia energetyczne i poczujesz się prawdziwie wolny. Odetnij toksyczne więzy!

  28,45 zł
  24 godziny
 • 26,73 zł W magazynie

  Ebook

  Znana ginekolog gwiazd odpowiada na najbardziej podstawowe i intymne pytania, jakie kobiety często wstydzą się zadać. Płynnie przechodzi przez cykle życia opisując sytuacje i problemy jakie występują na każdym etapie. Siła jest kobietą – tak jak Ty!

  26,73 zł
  W magazynie
 • 17,36 zł W magazynie

  Ebook

  Związek jest jak ogród. Jeśli o niego dbamy – rozkwita, jeśli nie – umiera. Dowiedz się, jak zostać wytrawnym ogrodnikiem dbającym o zdrowe relacje partnerskie. Ustrzeżesz się także najczęstszych błędów i pozbędziesz jarzma poprzednik związków.

  17,36 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Chcesz naprawić relacje rodzinne, partnerskie, biznesowe? Autorka na podstawie chińskiej filozofii przyrody przybliża metody, które pomogą Ci w budowaniu harmonijnych relacji, opisuje zaburzenia i sposoby ich naprawy. Skorzystaj ze sprawdzonych metod.

  26,55 zł
  W magazynie
 • 40,36 zł W magazynie

  Ebook

  Opierając się na badaniach i doświadczeniu, Autorka dzieli się skutecznymi sposobami na zwiększenie poczucia własnej wartości, uwolnienie od lęku, presji otoczenia i samokrytyki. Dzięki niej zmienisz swoje podejście, a życie stanie się przyjemniejsze.

  40,36 zł
  W magazynie
 • 40,36 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Autorka wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystać fizykę kwantową do kreowania w związku nowego wymiaru namiętności, więzi i rozkoszy. Proponuje zarówno rozwiązania dla nękanych problemami par, jak i singli. To nie miesiąc miodowy, ale coś o wiele lepszego!

  40,36 zł
  W magazynie
 • 31,18 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Dzięki tej książce zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem, dostrzeżesz jego piękno, świętość i siłę. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Rewolucja Twojej kobiecości.

  31,18 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł 24 godziny

  Ebook

  Dzięki tej książce rozpoznasz wampira energetycznego, poznasz tajniki prostego sposobu na wychodzenie i uwalnianie się z toksycznej relacji. Na nowo skupisz się na sobie, wyzdrowiejesz i nauczysz się unikać podobnych znajomości w przyszłości.

  26,55 zł
  24 godziny
Znaleziono 11 produktów