• Darmowa dostawa

Kwasy tłuszczowe

Kwasy tłuszczowe

Ludzki organizm sam nie jest w stanie wytworzyć substancji, którymi są kwasy tłuszczowe dlatego niezbędne jest ich dostarczenie w postaci różnych preparatów.
Do tej grupy produktów należą kwasy tłuszczowe omega 3, omega 6, omega 9, olej z nasion wiesiołka, olej z ogórecznika i olej z pestek winogron . Najważniejsze z nich to kwasy Omega 3, które wspomagają pracę układu nerwowego, zwiększają odporność organizmu, chronią przed chorobami serca i chorobami nowotworowymi.

Kwasy omega 6 wspomagają pracę nerek i wzmacniają układ trawienny. Natomiast kwasy omega 9 ochronią cię przed nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia.

Każdy z kwasów omega ma inne działanie. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia dieta i dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki każdego z nich.

Olej z wiesiołka wpłynie korzystnie na naszą skórę a olej z pestek winogron ochroni przed powstawaniem zakrzepów, uszczelni naczynia krwionośne dzięki czemu zmniejszają obrzęki.

Poznaj siłę kwasów tłuszczowych i wybierz te, których potrzebujesz.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 23238092

Tokotrienols Complex Plus 50 mg 60 kaps. Aliness

Suplement dietyTokotrienols Complex PLUS 50 mgEVNOL SUPRABIOTM Opatentowany i unikalny kompleks bioabsorbowalnych tokotrienoli i tokoferoli (witamina E)z surowego malezyjskiego oleju palmowego z pierwszego tłoczenia NON GMOEVNOL SUPRABIOTM  zwiększa absorbcję tokotrienoli do 300% we krwi oraz ich nagromadzenie w organach i wykazuje najlepszą biodostępność biologiczną potwierdzoną badaniami klinicznymi Dzienna porcja: Zalecane 1 tabletka...

Cena 64,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku