• Darmowa dostawa

chiromancja

chiromancja

Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w przyszłości? A może pragniesz odkryć swoje ukryte talenty? Teraz jest to możliwe! Sprawdź ofertę przygotowaną przez nasz internetowy sklep ezoteryczny i dowiedz się, jakie informacje możesz wyczytać prosto z dłoni.
Znajdziesz tutaj książki największych ekspertów z dziedziny chirologii. Tematyka ta znana była już około 5000 tysięcy lat temu, a za jej kolebkę uważa się kraje takie jak Egipt, Syria, Chiny i Indie. Nauka ta została w późniejszym czasie stworzona przez astrologów i polega na badaniu wnętrza dłoni i interpretacji wzgórków, linii i znaków na nich obecnych. Teraz również i Ty możesz zgłębić tę starożytną naukę.

Pomogą Ci w tym nasze specjalnie dobrane publikacje, zawierające rzetelną wiedzę autorytetów z tej dziedziny. Dzięki nim dowiesz się m. in., że każdemu palcowi i wzgórkowi na dłoni przypisane są konkretne planety, natomiast linie na nich odpowiadają liniom łączącym poszczególne gwiazdy na niebie. A to tylko nieliczne informacje, jakie kryją nasze dłonie.

Ta niekonwencjonalna metoda pozwoli odkryć Tobie ukryte talenty, nawyki i predyspozycje oraz dalsze losy nie tylko Twoje, ale również Twoich bliskich. Starannie dobrane pozycje z zakresu chirologii pozwolą Ci odczytać osobowość osób z Twojego najbliższego otoczenia, wykorzystując do tego celu ułożenie linii papilarnych.

Posługując się wnętrzem dłoni, będziesz miał także wgląd w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, która Cię czeka. Dzięki tym niezwykłym publikacjom poznasz charakter człowieka, jego wady i zalety oraz skuteczne sposoby na ich eliminację. Skorzystasz ze praktycznych technik opisanych w naszych poradnikach i nauczysz się stawiania diagnozy chirologicznej, która pomoże Ci prawidłowo wykorzystać swój energetyczny potencjał w życiu.

Jeśli interesuje Cię konkretna tematyka książek, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danej publikacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku