• Darmowa dostawa

Indyjskie

Indyjskie

Kultura indyjska jest bardzo bogata i różnorodna. Łączy wiele kultur i tradycji. Jej różnorodność jest jej atutem i pięknem.

Znajdziesz tutaj symbole takie jak znak om i czakramy.

Znak OM Starożytny znak indyjski i tybetański związany jest z wieloma religiami. Stanowi wizualizację magicznego dźwięku OM, którego siła działania zdolna jest czynić cuda. Znak OM wspólny jest wielu religiom, których wyznawcy objaśniają jego symbolikę na swój sposób. Według hinduistów symbolizuje on Absolut: Brahmę albo Trójcę: Wisznu, Sziwę i Brahmę.  Zapewniać ma wewnętrzną harmonię, spokój umysłu, a przede wszystkim kontakt z Absolutem.

Czakry są centrami energetycznymi organizmu a nasz fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależy od ich kondycji. Dzięki osiągnięciu harmonii i zapewnieniu odpowiedniego przepływu energii przez te centra energetyczne organizmu będziesz w stanie wprowadzić ład, porządek i spełnienie w każdej sferze swojego życia - od zawodowego, przez stan zdrowia po sprawy osobiste. Niezawodne narzędzie do diagnozowania Twych wewnętrznych konfliktów, które w konsekwencji blokują Ci dostęp do odczuwania pełni spełnienia.

Więcej na temat czakr dowiesz się z książki: „ Czakry w praktyce”.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku