• Darmowa dostawa

Zęby

Zęby

Gdy myślisz o kosmetykach pierwsze co przychodzi Ci do głowy to kremy, balsamy, szampony, odżywki, produkty do makijażu? Dlaczego oczywistym nie jest, że kosmetyki to także wszystkie produkty do pielęgnacji zębów i jamy ustnej? Pielęgnacja i higiena jamy ustnej jest przecież stałym elementem codziennego życia.

Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do domowej i profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej np. pasty, szczoteczki czy proszki do zębów. Wszystkie preparaty zawierają składniki pochodzenia organicznego dzięki czemu są naturalne, bezpieczne a jednocześnie skuteczne. Ciesz się zdrowym i doskonałym uśmiechem przez lata dzięki naturze.

Jeśli szukasz informacji o pielęgnacji i higienie jamy ustnej polecam książkę „Naturalne metody na zdrowe zęby”.

Indeks: 08277051

Marka: SHAMASA

Goździk (Clove) - esencja 100% olejek - 15 ml

Goździk (Clove) - esencja 100% - naturalny olejek Naturalne esencje 100% olejki - stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne. Dzięki połączeniu czynników naturalnych korzyści odnosi zarówno ciało jak i umysł. Pozyskiwane esencje aromatyczne przynoszą ulgę i relaks , a także uwodzą nas swoim przeogromnym bogactwem aromatów. Naturalny olejek eteryczny jest wyciągiem z jednej...

Cena 40,50 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku