Egz. ekspozycyjny - Kosmiczna spirala . Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Kosmiczna spirala . Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

01556386

Autor: Jeremy Narby

Studio Astropsychologii

The Cosmic Serpent: DNA and the Origins of Knowledge

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii, by odkryć zaskakujące fakty. Okazało się, że wiedza naszych przodków została nam przekazana w kodzie DNA. Teraz to potężne źródło informacji może być eksplorowane przez każdego z nas. Narby przedstawia niezbite dowody na poparcie swoich tez. W tej przełomowej publikacji udowadnia, że struktura kodu genetycznego i sam kształt zawierającej go podwójnej helisy był znany starożytnym Egipcjanom i rdzennym Aborygenom na stulecia przed odkryciem jej przez współczesną naukę. Co więcej, udowodniono, że zarówno DNA, jak i zapisane w nim życie na każdym poziomie komórkowym posiada świadomość. Odkoduj przeszłość – poznaj prawdę.
  EAN
  ISBN978-83-7377-649-4
  Rok wydania2014
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron272
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Kosmiczna spirala . Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

  Egz. ekspozycyjny - Kosmiczna spirala . Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

  Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii