Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Odchudzanie i prawo przyciągania Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Odchudzanie i prawo przyciągania

01556825

Autor: Bogusława Krause

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  24,20 zł

  Nasza cena:

  12,10 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  W kolejnej książce z serii Sekret Prawo Przyciągania, autorka pokazuje, że przekonania są to myśli, które przyjmujemy za pewne i prawdziwe - choć dla innych wcale nie muszą być takie. Kiedy Ty wierzysz, że za duża ilość jedzenia tuczy, to kiedy zjesz za dużo - tyjesz (przy czym „za dużo” jest tylko Twoim bardzo subiektywnym stwierdzeniem). Jeśli uważasz, że masz genetyczne skłonności do tycia, będziesz tyć, choćby z powietrza… To Twoje przekonania wprawiają w ruch Prawo Przyciągania i dlatego się spełniają! Ta książka wyjaśnia, dlaczego większość diet kończy się efektem jo jo, czym jest „pranie mózgu” i na czym polega „efekt placebo”. Przełamuje stereotypowe myślenie o żywieniu, oferuje mnóstwo ćwiczeń do pracy nad przekonaniami i emocjami.
  EAN
  ISBN978-83-7377-435-3
  Rok wydania2010
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron176
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Odchudzanie i prawo przyciągania

  Egz. ekspozycyjny - Odchudzanie i prawo przyciągania

  Zmień swoje nastawienie a Twoja figura pozostanie na zawsze taka, o jakiej marzysz. Przyciągnij do siebie doskonałą sylwetkę!