Obniżona cena! Laryngologia alternatywna Powiększ

Laryngologia alternatywna. Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

01001906

Autor: Elżbieta Kuc

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

21,53 zł

Autorka na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia stworzyła własną metodę pracy z konchami. Wyjaśnia, jak z ich pomocą wyeliminować dolegliwości uszu oraz całego organizmu. Dzięki konchom można znacząco wspomóc funkcjonowanie nerek, wątroby czy też poradzić sobie z cukrzycą oraz nadciśnieniem. Będziesz zaskoczony, jak wiele chorób mogą wyeliminować skuteczne i w pełni bezpieczne konchy. Poza pracą z nimi Autorka proponuje również techniki uzdrawiania, które je wspierają. W książce znajdziesz skład mieszanek ziołowych do inhalacji i kompresów, mapkę z obszarami do masażu dłoni, tajniki akupresury oraz przydatne mudry. Zawarte w publikacji rekomendacje dwóch znakomitych lekarzy potwierdzają skuteczność prezentowanych w niej terapii.

EAN9788373776296
ISBN978-83-7377-629-6
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format11.5 x 16.5 cm
Ilość stron160
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-02-19

Uszy to nie przelewki.

Od dłuższego czasu miałem problemy z szumami w uszach. Uważałem, że jest to niezbyt groźna dolegliwość, którą powinienem raczej uważać za element codziennego dyskomfortu. Dopiero dzięki tej książce zrozumiałem, jak ważny jest to symptom i jak nierozsądnie jest go lekceważyć. Dzięki proponowanym w książce terapiom pozbyłem się tej dolegliwości i teraz mogę nie tylko dobrze słyszeć, ale i cieszyć się doskonałym zdrowiem.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-28

Warto wiedzieć

Jednym z częstych dolegliwości są te związane z górnymi drogami oddechowymi, z którymi zmagamy się nawet przez długi czas. Problemy ze słuchem to jeden z częstszych dolegliwości dzisiejszych czasów. Stan zdrowotny uszu ma wpływ na zdrowie całego organizmu a słuch jest jednym z ważniejszych zmysłów naszego organizmu. Dlatego warto wiedzieć jak zadbać o nie i zapobiegać chorobom i schorzeniom tej części naszego ciała. W wielu przypadkach tradycyjne metody leczenia zawodzą, nie wiemy co zrobić, uciążliwymi dolegliwościami, gdy nie pomagają już żadne środki, maści, leki, terapie tradycyjne, warto rozejrzeć się za sposobami, które były stosowane przed wieloma wiekami przez plemiona Indian Hopi, starożytnych Egipcjan, ludy azteckie, Cyganów, Słowian, syberyjskich szamanów. Jednym z nich jest konchowanie, które kojarzy się z uzdrawianiem słuchu ale można wykorzystać tę terapię do usunięcia innych dolegliwości.
Książka składa się z dwóch części. Pierwsza poświęcona jest konchowaniu i świecowaniu, która wprowadza nas w podstawową terminologię, technikę wykonywania zabiegu, warunki jakie temu towarzyszą. Druga część opisuje praktyczne wykorzystywanie naturalnych metod na różne dolegliwości laryngologiczne. Zawarte są tu praktyczne porady, wskazówki, zalecenia, z których może skorzystać każdy w swoim zaciszu domowym.

Zapraszam do przeczytania całej recenzji: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/03/81-laryngologia-alternatywna.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Laryngologia alternatywna. Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

  Laryngologia alternatywna. Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

  Autorka na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia stworzyła własną metodę pracy z konchami.

  Patronat medialny

  Patronat medialny