Obniżona cena! Uzdrawianie Gamma Powiększ

Uzdrawianie Gamma

01001924

Autor: Chris Walton

Studio Astropsychologii

Gamma Healing: Eliminate Subconscious Limiting Beliefs, Anxi

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Nasze przekonania mają ogromny wpływ na każdy aspekt życia. Jednak jesteśmy świadomi jedynie 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. Z łatwością je przeprogramujesz i wykorzystasz do osiągania swoich życiowych sukcesów. System Uzdrawiania Gamma, z powodzeniem stosowany przez tysiące osób, pozwoli również Tobie w łatwy sposób odkryć nowe możliwości w sobie i wykorzystać je. Zdołasz uzdrowić swoje ciało i uporządkujesz emocje. Wystarczy, że będziesz wykonywać proste ćwiczenia przez zaledwie 5 minut dziennie. Pomogą Ci one całkowicie zmienić nastawienie do otoczenia i wyeliminować stres, blokując powstawanie chorób. Zmień przekonania i osiągnij sukces.

EAN 9788373776555
ISBN 978-83-7377-655-5
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 280
Oprawa miękka

Opinie

Oceń 
2014-04-30

Książka nie tylko na problemy ze związkami.

Zastanawiam się dlaczego moje związki się rozpadają. Nigdy nie wytrzymałam z partnerem dłużej niż trzy lata. Oczywiście, każdy z nich był przysłowiowym „palantem”, ale wiem, że nie tylko tacy są na tym świecie. Dzięki tej książce zrozumiałam, że muszę zacząć od siebie. To niesamowite ile nowej energii zyskałam dzięki prostym ćwiczeniom. Wykorzystuję krótkie przerwy w pracy czy w domu, aby je wykonać. Nie tracę już czasu na bezsensowne rozmyślania typu „co by było gdyby...”

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-06-29

Mamy moc!

Biorąc książkę „Uzdrawianie Gamma” do ręki, obawiałam się trudnych wywodów naukowych, suchych statystyk i danych z eksperymentów. Oczywiście te tematy są ujęte lecz Chris Walton potrafi obrazowo wytłumaczyć zawiłości naszego mózgu, umysłu, budowy ciała, funkcjonowania naszego organizmu. Dzięki jasnym sformułowaniom poznajemy siebie na różnych poziomach, uświadamiamy sobie złożoność naszej osobowości i magię życia. Przekonujemy się, że nasze przekonania, zwłaszcza te podświadome, są nam potrzebne, „aby żyć takim życiem jakim naprawdę chcemy”. Musimy tylko je rozpoznać, wyselekcjonować te, które działają na naszą korzyść, wzmacniają nas, a które blokują, utrudniając realizację marzeń i pragnień.

Wykorzystując fale gamma można nauczyć się nowego spojrzenia na otoczenie i sprawić, by nasz świat wyglądał inaczej niż do tej pory. Musimy tylko pozbyć się ograniczeń i wypracować sobie nowe nastawienie do otoczenia, usunąć stres i pozbyć się negatywnych emocji. Te czynniki są przyczyną powstawania chorób, braku sukcesów, nieudanych związków i wielu innych niesatysfakcjonujących wydarzeń. Zmiana tego w co wierzymy, intencji z jakimi podchodzimy do zadań, jest istotną kwestią w procesie transformacji życia.


Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/101-uzdrawianie-gamma.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Uzdrawianie Gamma

Uzdrawianie Gamma

Nasze przekonania mają ogromny wpływ na każdy aspekt życia.