jak schudnac 25 kg lekko latwo i przyjemnie Powiększ

Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

01557032

Autor: Aneta Śladowska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

Marzeniem chyba każdej kobiety jest szczupłe, zgrabne i jędrne ciało. Jak to osiągnąć kiedy kolejna dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanego rezultatu? Według Autorki, która zrzuciła 25 kg, szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym. To dzięki pozytywnemu myśleniu osiągnęła to, czego naprawdę chciała. Wiadomo nie od dziś, że optymistyczne nastawienie do otaczającego świata potrafi czynić cuda, także z wyglądem i ciałem. Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody utraty wagi. Pokazuje jak leczyć przyczyny, a nie tylko objawy. Zapoznanie się z proponowanymi przez nią ćwiczeniami uświadomią Ci jak krok po kroku w miarę wzrostu Twojej świadomości i akceptacji siebie następuje spadek Twojej wagi. Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.

EAN9788373776609
ISBN978-83-7377-660-9
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-09-13

Ty też możesz!

Wiele osób zmaga się z nadwagą, z ciągle przybywającymi kilogramami. Pomimo wielu prób zrzucenia ciążącego balastu, okazuje się że jest on co raz większy. Diety mają to do siebie, że kiedy je zarzucamy, to zaczyna działać efekt jojo, i jest co raz gorzej. Powstaje wtedy pytanie, czy aby to wina naszego organizmu, czy winna jest przemiana materii, czy problem nie tkwi przypadkiem gdzie indziej.

Aneta Śladowska sama przez wiele lat zmagała się z nadwagą, wielokrotnie poddając się różnym dietom i ćwiczeniom, jednak zawsze wracając do wciąż niechcianej wagi. W końca podeszła do problemu od innej strony, od odnalezienia własnej natury, życia w zgodzie z samym sobą. Autorka w swojej książce pragnie przekazać, iż łatwiej osiągnąć cel, gdy jest się pozytywnie nastawionym do świata, gdy zamieniając negatywne myślenie na optymizm, sami nie wiemy kiedy i jak pozbywamy się kilogramów.

Autorka proponuje nam nową metodę odchudzania, która tak naprawdę polega na odnalezieniu samego siebie, a przy okazji schudnięcie jest efektem ubocznym. Wiele problemów bierze się z poczucia winy, które bardzo często wpływa na powstające nałogi, w tym objadanie się. Kiedy tylko znajdziemy źródło naszego poczucia winy, kiedy pokochamy samego siebie, wtedy wiele może się zmienić.

Wydaje wam się to nie do końca logiczne? W takim razie koniecznie musicie zapoznać się z książką Anety Śladowskiej i zobaczyć jak krok po kroku, można łatwo pokochać siebie a przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2020-12-11

Nie tylko na chudnięcie

W książce jest bardzo dużo praktyczniej wiedzy nie tylko jak schudnąć , ale jak poczuć się dobrze ze sobą i zmienić swoje myślenie oraz komfort życia.

  Oceń 
  2014-09-12

  Wszystko zaczyna się w umyśle!

  Wiele osób próbuje różnych diet, które możemy znaleźć w mediach, czasopismach, publikacjach, jednak okazują się zbyt restrykcyjne. Brakuje systematyczności, nie umiemy trwale zrezygnować z potraw, które lubimy i poddać się rygorom nowego odżywiania. W efekcie wracamy do poprzedniej wagi a nawet jest ona większa niż przed dietą. Często bowiem zdarza się tak, że zaczynamy ćwiczyć, wprowadzamy restrykcje żywieniowe a niestety wyniki tego są znikome albo nie takie jakich oczekiwaliśmy. Pojawia się poczucie winy, które z kolei sprawia, że sięgamy po przekąski, jemy zbyt dużo i tworzy się błędne koło. Odchudzanie kojarzy się właśnie z trudnościami i wyrzeczeniami. Książka "Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie" pokazuje, że ten proces może przebiegać zupelnie inaczej.
  Książka wnosi dużą dawkę duchowego podejścia do życia i rozwoju osobistego. Osobiście nie mam problemów z nadwagą, a mimo to przeczytałam publikację z zainteresowaniem. Potwierdziła mi ona moją koncepcję podejścia do otoczenia i nas samych, gdyż także uważam, że: "kochać siebie to widzieć własną wartość, zachwycać się własnym pięknem i czuć radość z tego, że się jest."

  Całość na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/09/117-jak-schudnac-25-kg-lekko-atwo-i.html

   Oceń 
   2014-06-20

   Chudnę z dnia na dzień, bomba

   Uwielbiam książki oparte na doświadczeniach czy przeżyciach autorów. To daje większą pewność, że to co proponują się sprawdza. Z nadwagą mam problem już od kilkunastu lat. Zawsze było mego ciała we mnie za dużo. Dzięki tej książce dowiedziałam się, że moje blokady, lęk i zaakceptowanie samej siebie nie sprzyjało w odchudzaniu. Zaczęłam teraz patrzeć na to wszystko inaczej i polubiłam te swoje wałeczki, jednak cały czas dążę do tego, aby się zmniejszyły. Jestem na dobrej drodze, bo 2 kg z brzucha już spadły :)


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

    Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

    Książka opisuje doświadczenia Autorki i jej metody utraty wagi, pokazuje jak leczyć przyczyny, a nie tylko objawy.

    Patronat medialny

    Patronat medialny