Reiki kompletny kurs Powiększ

Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

01555173

Autor: Walter Lubeck Frank Arjava Petter

Studio Astropsychologii

Reiki - die schönsten Techniken: Wundervolle Werkzeuge des Heilens für den ersten, zweiten und dritten Reiki-Grad

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

37,74 zł

Reiki wprowadza do życia harmonię ciała, umysłu i ducha. To oczyszczająca energia, która nieustannie przepływa przez ludzki organizm. Mistrzowie Reiki, prezentują najskuteczniejsze techniki uzdrawiania. W książce znajdziesz sposób, aby napełnić energią pożywienie i wodę. Stosując proste techniki oczyścisz aurę i odblokujesz czakry. Nauczysz się uzdrawiania grupowego i na odległość. Poznasz metody oczyszczania domu i jego mieszkańców. Odkryjesz metody, które uchronią Cię przed uszkodzeniami ciała, duszy czy wampirami energetycznymi. Naprawisz swoją przeszłość i unikniesz nieprzyjemnych wydarzeń w przyszłości. Autorzy opisują sześćdziesiąt praktyk z każdego stopnia Reiki, a szczegółowe ilustracje pozwolą Ci prawidłowo wykonać każdą z nich. Odzyskaj harmonię z Reiki.

EAN9788381712910
ISBN978-83-8171-291-0
Rok wydania2020
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron312
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-04-05

Reiki - techniki uzdrawiania

Niestety, książka nikomu nie odblokuje jego kanałów energetycznych, a bez tego nie za bardzo jakiekolwiek metody są skuteczne. Jest przydatna tylko dla tych, którzy ukończyli choćby I stopień Reiki, a przede wszystkim II. Nie za bardzo wynika to z opisu książki. Aby o tym się przekonać, należy już tę książkę kupić. Dla osób, które już praktykują Reiki ( mają inicjację ) jest bardzo dobrym źródłem poszerzenia wiedzy. Tym osobom gorąco polecam.

  Oceń 
  2016-03-15

  Najskuteczniejsze techniki

  Autorzy są Mistrzami Reiki, a ich metody są skuteczne i bardzo pomocne dla osób praktykujących ten rodzaj uzdrawiania. Wprowadziłem kilka z nich do mojej codziennej praktyki i potwierdzam ich skuteczność. Polecam również techniki Reiki na odległość i grupowe. To najbardziej praktyczna książka, jaką czytałem o metodach Reiki. Skierowana jest do praktyków wszystkich stopni uzdrawiania.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

   Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

   Książka prezentuje najskuteczniejsze techniki uzdrawiania przy wykorzystaniu reiki, które wprowadza do naszego życia harmonię ciała, umysłu i ducha.

   Patronat medialny

   Patronat medialny