Obniżona cena! jak spalic zbedne kilogramy iskra 4 stopniowy plan utraty wagi jpg Powiększ

Jak spalić zbędne kilogramy ? Iskra 4-stopniowy plan utraty wagi

01555064

Autor: Chris Downie

Studio Astropsychologii

The Spark: The 28-Day Breakthrough Plan for Losing Weight, G

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-35%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

32,11 zł

Pierwsza tajemnica zrzucenia zbędnych kilogramów brzmi: Przestań się odchudzać! Chcesz zmieścić się w za ciasne jeansy? Poprawić samopoczucie i pewność siebie? Oto książka dla Ciebie! Nie jest to kolejna publikacja o diecie, to przewodnik do zdrowszego życia, którego „skutkiem ubocznym” będzie utrata wagi.
Ten przełomowy program koncentruje się na tym, co możesz zrobić, zamiast tego, czego nie możesz podczas zmiany trybu życia. 4-stopniowy plan zawiera skuteczne metody odżywiania i zestawy ćwiczeń skonsultowane medycznie. Poznasz również niezwykle motywujące historie osób, które zrzuciły nawet 90 kilogramów oraz ich zdjęcia „przed” i „po” metamorfozie.
Niech iskra, która pomogła milionom, także w Tobie rozpali zapał do działania!
EAN9788373774865
ISBN978-83-7377-486-5
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron296
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-02-06

Nie ma chyba takiej kobiety, która nie miałaby choć małej obsesji na punkcie swojej wagi. Ja bynajmniej nie jestem wyjątkiem i z wielką przyjemnością pozbyłabym się tych „nadprogramowych” kilogramów. Nie ufam dietom – cud, które obiecują utratę wagi w błyskawicznym tempie. Szukając pozycji, które byłyby w stanie zmienić przede wszystkim mój styl życia i zmotywować do wytrwałej pracy natrafiłam na książkę autorstwa Chris Downie pt. „Jak spalić zbędne kilogramy? Iskra, 4-stopniowy plan utraty wagi” ;) Muszę przyznać, że zaintrygowała mnie ta pozycja i z entuzjazmem zabrałam się za jej lekturę ;)
Chris Downie daje nam wskazówki, które pomogą nam rozpalić w sobie motywację i ją utrzymać tak, by utrata wagi stała się realnym i możliwym do wykonania celem. Bardzo spodobały mi się historie osób, którym udało się zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, zrzucając przy tym niebywałą liczbę kilogramów! Uważam, że to bardzo inspirujące i wiele osób może czerpać z tego motywację do dalszych działań. Autor w swojej książce zaprezentował także przykładowe jadłospisy, które z pewnością urozmaicą nasze menu, a tabelki z wartością kaloryczną danego produktu są dużym ułatwieniem i mogą okazać się pomocne. Jednak największe wrażenie zrobił na mnie zestaw błyskawicznych, bo tylko 10-minutowych ćwiczeń! Zostały one przystępnie objaśnione, a nawet zobrazowane, dlatego nie powinno być większych problemów z ich wykonaniem ;)
„Jak spalić zbędne kilogramy? Iskra, 4-stopniowy plan utraty wagi” to świetna pozycja, która obudziła we mnie zapał do zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia. Bo właśnie to jest kluczem do utraty wagi i trzeba być wytrwałym w dążeniu do tego celu. Jeżeli macie dość cudownych diet i chcecie skutecznie zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo, serdecznie zachęcam do sięgnięcia po książkę autorstwa Chrisa Downie! Naprawdę warto!

  Oceń 
  2011-08-22

  Słowo dieta od jakiegoś czasu nie istnieje w moim słowniku. Od czasu kiedy trafiłam na książką Chrisa Downiego. Teraz wszystkie działania jakie robię, w kierunku zrzucenia zbędnych kilogramów nazywają się "zdrowym trybem życia", w sumie, to nie tylko się nazywają, ale nim są. Dzięki tej książce poznałam niesamowicie skuteczny program żywieniowy oraz zestawy prostych ćwiczeń, które już się przyczyniły do tego, że znów noszę ubrania sprzed roku (jak dobrze, że się ich nie pozbyłam). ;) Program zaprezentowany w tej publikacji jest bardzo przystępny, ale przede wszystkim zmieniający sposób życia. W końcu podczas odchudzania zaczęłam koncentrować się na tym, co mogę robić, a nie na tym co jest zabronione. Książka jest bardzo motywująca i wspierająca, a przecież właśnie motywacji i wsparcia najczęściej nam brakuje.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Jak spalić zbędne kilogramy ? Iskra 4-stopniowy plan utraty wagi

   Jak spalić zbędne kilogramy ? Iskra 4-stopniowy plan utraty wagi

   To przewodnik do zdrowszego życia, którego „skutkiem ubocznym” będzie utrata wagi.

   Patronat medialny

   Patronat medialny