Bliżej siebie - książka + karty Powiększ

Bliżej siebie - książka + karty

01012384

Autor: Bożena Strychowska

KOS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

99,00 zł

Nasza cena:

84,00 zł

KARTY KIS aspirują do tworzenia lepszego życia,
budząc drzemiący w ludziach potencjał.

Bliżej siebie to zbiór 88 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego. Na kartach zapisanych jest 88 ważnych w naszym życiu słów wraz z ich graficznymi symbolami. Dzięki nim możemy poszerzyć swoją świadomość, zyskać dodatkowy wgląd lub poprosić o znak – opcji jest bardzo wiele podpowie je nasza wyobraźnia lub instrukcja zawarta w książce. Autorka, z zawodu terapeutka, będąc w trakcie choroby nowotworowej, szukając sposobu na przezwyciężenie lęku i oswojenie się z nową sytuacją życiową, stworzyła to dzieło. Jest to szczera, poruszająca, a chwilami nawet zabawna historia o poszukiwaniu nadziei w chorobie oraz realizowaniu marzeń.

Książka zawiera 45 propozycji pracy z dołączonymi kartami i jest przeznaczona zarówno do samodzielnej pracy (ze sobą) jak również z pomocą terapeuty, coacha lub pedagoga.

 

Bożena Strychowska – pedagog specjalny o profilu resocjalizacja, terapeuta uzależnień, edukator trzeźwości i zdrowego stylu życia, a od niedawna także malarka. Propagatorka wiedzy o rozwoju człowieka i jego mechanizmach funkcjonowania. Pracowała w kilku ośrodkach terapii uzależnień.

Książka + 88 kart KIS + pudełko
EAN 9788376491332
ISBN 978-83-7649-133-2
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 272
Oprawa pudełko

Polecamy również

Napisz opinię

Bliżej siebie - książka + karty

Bliżej siebie - książka + karty

Bliżej siebie to zbiór 88 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego.