Moc duszy Powiększ
EAN 9788371919459
ISBN 978-83-7191-945-9
Rok wydania I
Numer wydania 2017
Format 12,5 x 19,5 cm
Ilość stron 192
Oprawa miękka

Moc duszy

01004125

Autor: Rajinder Singh

LIMBUS

24 godziny + czas dostawy

Dusza nasza jest nie z tego świata. Dusza pochodzi od Boga i nie ma nic wspólnego z tym, z czym stykamy się w naszym świecie.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

22,00 zł

Oszczędzasz:

3,30 zł

Cena internetowa:

18,70 zł

Opis

Dusza nasza jest nie z tego świata. Dusza pochodzi od Boga i nie ma nic wspólnego z tym, z czym stykamy się w naszym świecie. Właśnie dlatego dusza istnieje poza czasem. Aby naprawdę to pojąć, musimy wznieść się ponad przestrzeń i czas zagłębiając się w swoje wnę­trze. Możemy zrobić to samodzielnie, bądź skorzystać ze wskazówek mistrza - nauczyciela duchowego.

W tej książce nauczyciel medytacji Sant Rajinder Singh porusza najistotniejsze zagadnienia ludzkiej egzys­tencji. Dzieli się z nami bezcennymi skarbami wiedzy i mądrości, które posiadł dzięki przygotowaniu ducho­wemu, uwadze jaką zwykł okazywać ludziom, z którymi stykał się podczas swej pracy, wreszcie dzięki osobistym doświadczeniom mistycznym.

Przenikliwy jak rzadko kto, a przy tym pełen serdecznej życzliwości wobec wszystkich, zachęca nas byśmy ze­chcieli odkryć tkwiące w nas wieczne boskie światło, abyśmy przejrzeli wreszcie i uznali za prawdę to, iż jes­teśmy duszami powołanymi do życia wypełnionego mi­łością i światłem.

Polecamy również

Opinie

Napisz opinię

Moc duszy

Moc duszy

Dusza nasza jest nie z tego świata. Dusza pochodzi od Boga i nie ma nic wspólnego z tym, z czym stykamy się w naszym świecie.