Kidz Omega-3 z witaminą D3 krople dla dzieci od 6 roku (150ml) Nature's Aid Powiększ

Kidz Omega-3 z witaminą D3 krople dla dzieci od 6 roku (150ml) Nature's Aid

23221083

Natures Aid

7 dni + czas dostawy

7 dni


Nasza cena:

57,00 zł

Omega-3 (EPA i DHA) dla dzieci w kroplach od 6 roku życia (smak cytrynowy)
Krople zapewniają najczystsze źródło wysokiego poziomu kwasów tłuszczowych Omega-3 DHA i EPA, które przyczyniają się do prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku u dzieci.

Ryby wykorzystane do produkcji kropel Omega-3: Anchois, Sardynki, Makrele.

Olej rybny został poddany destylacji molekularnej w celu usunięcia zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie (w tym rtęci), dioksyn i polichlorowanych bifenoli (PCB), aby zapewnić najwyższą jakość.

Marine Stewardship Council (MSC)Gwarancja czystości : Krople Natures Aid Kidz Omega-3 mają certyfikat zrównoważonego rybołóstwa Marine Stewardship Council (MSC), dający konsumentom gwarancję pełnej identyfikowalności.
Zrównoważone połowy odbywają się w najczystszych wodach Oceanu Arktycznego.

Zalecana porcja dzienna : dzieci w wieku 6-12 lat 5ml (1 łyżeczka dziennie).

Wartość odżywcza porcji dziennej (1ml) : Omega-3 500mg, w tym: EPA 100mg i DHA 350mg

Skład : Czysty Olej rybi (anchois, sardynki, makrele), naturalny aromat cytrynowy, witamina E (mieszanka tokoferoli), witamina D3 w formie oleju (średniołańcuchowe trójglicerydy, cholekalcyferol, D-alfa tokoferol).

Produkt nie zawiera : Pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów.

Opakowanie : 150 ml

Kraj pochodzenia : Wielka Brytania

Wartość odżywcza w porcji dziennej (5ml):
  * ZDD
Witamina D3 400 iu 200 %
Olej rybi (anchois, sardynki, makrele) 4585 mg -
Kwasy Omega-3, w tym: 1605 mg -
  - kwas eikozopentaenowy (EPA) 825 mg -
  - kwas dokozoheksaenowy (DHA) 550 mg -
* ZDD – zalecana dawka dzienna

Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Wszystkie produkty posiadają certyfikat GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o wysokiej jakości procesu produkcyjnego i samych produktów. Co więcej, firma Natures Aid dostarcza najwyższej jakości suplementów, które spełniają standardy farmaceutyczne.

Uzyskawszy licencję Pharmaceutical Manufacturing, jako pierwsza firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii otrzymała certyfikat  Traditional Herbal Registration (THR), co oznacza, że produkty spełniają kryteria dotyczące jakości, bezpieczeństwa i tradycyjnego zastosowania zgodnie z unijną dyrektywą nr 2004/24/EC.

Laboratoria Natures Aid wdrożyły surowy system kontroli jakości, w ramach którego wszystkie surowce i komponenty są w 100% naturalne i poddawane są testom biochemicznym mającym ocenić, czy spełniają kryteria wysokiej przyswajalności i biodostępności.

Powody dla których warto wybrać markę suplementów Natures Aid:
 Natures Aid nigdy nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a tam gdzie to możliwe dba o to, aby były one odpowiednie dla wegetarian i wegan.
 Produkty ziołowe Natures Aid zostały wyprodukowane z wykorzystaniem standaryzowanych ekstraktów ziołowych, co gwarantuje ich czystość, działanie i jakość.
 Wszystkie produkty są wolne od sztucznych aromatów, barwników, konserwantów i glutenu, jak również nie są naświetlane.
 Natures Aid nie stosuje w swoich produktach tłuszczy utwardzonych.
 Produkty są wolne od GMO.
 Większe tabletki są powlekane, by umożliwić łatwiejsze połykanie.
EAN 5023652395152

Polecamy również

Napisz opinię

Kidz Omega-3 z witaminą D3 krople dla dzieci od 6 roku (150ml) Nature's Aid

Kidz Omega-3 z witaminą D3 krople dla dzieci od 6 roku (150ml) Nature's Aid

Krople zapewniają najczystsze źródło wysokiego poziomu kwasów tłuszczowych Omega-3 DHA i EPA, które przyczyniają się do prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku u dzieci.