Bacopin® Plus (90 kapsułek) Powiększ

Bacopin® Plus (90 kapsułek)

23223234

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

7 dni


Cena katalogowa:

79,00 zł

Nasza cena:

76,90 zł

Suplement diety zawierający Bacopin® - ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej (Bacopa monniera) standaryzowany na zawartość 20% bakozydów, ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego (Gingko biloba) oraz ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) - BioPerine®

Bacopin® i BioPerine® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Sabinsa Corporation
Deskrypcja:
Bakopa drobnolistna usprawnia pracę mózgu, zwiększa zdolność koncentracji, polepsza pamięć zarówno u młodych, jak i starszych ludzi, co potwierdzono naukowo. Suplement poleca się studentom, osobom pracującym w zawodach wymagających wysokiej sprawności intelektualnej. Badania potwierdzają też dobre efekty stosowania tej rośliny w poprawie funkcji mentalnych u dzieci cierpiących na ADHD, w polepszaniu funkcji poznawczych u osób po udarze mózgu oraz w padaczce. Roślina ta uzupełnia dietę osób cierpiących na choroby neurodegeneracyjne (m.in. alzheimera i parkinsona).
Dzienna porcja:
Zalecane 2 kapsułki
Skład jednej kapsułki:
400mg Bacopin®
40mg ekstrakt z Gingko biloba
10mg BioPerine®
Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.
Zawartość netto:
90 kapsułek po 550mg = 49,5g
Cechy produktu:
           
Uwagi:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Producent:
HANOJU Deutschland GmbH Zum Rennplatz 6, 49401 Damme

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.
EAN 2017660139375

Polecamy również

Napisz opinię

Bacopin® Plus (90 kapsułek)

Bacopin® Plus (90 kapsułek)