Magia przebudzenia. 111 odpowiedzi o życiu i sztuce życia Powiększ

Magia przebudzenia. 111 odpowiedzi o życiu i sztuce życia

01012361

Autor: Sirshree

INNY

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  34,00 zł

  Nasza cena:

  23,80 zł

  Duchowość w swojej prawdziwej formie nie jest ani ucieczką ani schronieniem. Dotyczy raczej ponownego połączenia się z naszym rzeczywistym ja, zrozumienia naszego wewnętrznego potencjału. Duchowość przygotowuje nas też do radzenia sobie z wszelkimi sytuacjami życiowymi i dużo, dużo więcej. Niestety słowa "religijny" i "duchowy" są często niefortunnie używane jako zamienniki. Wszak ktoś, kto jest religijny, nie musi być uduchowiony... i na odwrót. Takie nieprzejrzyste podejście jest jednym z powodów cynicznego reagowania na duchowość.
  Możemy być szczęśliwi i zadowoleni z życia nie czując potrzeby doznawania niczego więcej. Jednak dopiero po tym, jak doświadczymy wyższych poziomów szczęścia, zrozumiemy co oznacza stan prawdziwego bycia. Podobnie jeśli jesteśmy nieszczęśliwi, niezadowoleni i czujemy, że życie nie mogłoby już być gorsze niż jest, coś się może wydarzyć, co uczyni je jeszcze straszniejszym. |duchowość może pomóc poprzez dołączenie kontekstu do różnych okoliczności codziennego życia. Zwiększa również ludzki potencjał zdolności radzenia sobie z bezmiarem aspektu istnienia.

  Dopóki nie usuniemy zaślepki ignorancji i nie zrozumiemy prawdy an tema t życia i sztuki życia, pozostaniemy w iluzji; grzęznący i pogrążani przez egzystencjalne dylematy. Prawda życiu leży w sztuce bycia jednym z życiem - prawda, która nie tylko pcha nas do przodu w duchowej podróży, ale również podnosi nasz poziom świadomości.

  Sirshree mówi jak się obudzić i odczuć magię wewnątrz nas. Powiada: "Wszystkie ścieżki, które prowadzą do prawdy - zaczynają się różnie, ale kończą w tren sam sposób - zrozumieniem. Zrozumienie jest wszystkim... słuchanie tego zrozumienia wystarczy".

  EAN0
  ISBN978-83-938577-1-5
  Rok wydania2015
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron198
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Magia przebudzenia. 111 odpowiedzi o życiu i sztuce życia

  Magia przebudzenia. 111 odpowiedzi o życiu i sztuce życia

  Sirshree mówi jak się obudzić i odczuć magię wewnątrz nas.tejgyan,