Brelok Kimmidoll TOMOKA "True Friend" Prawdziwy przyjaciel (TGKK238) Powiększ

Brelok Kimmidoll TOMOKA "True Friend" Prawdziwy przyjaciel

14212132

The Aird Group

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

33,99 zł

Nasza cena:

27,90 zł

Brelok Kimmidoll TOMOKA "True Friend" Prawdziwy przyjaciel
Do tego na pozór klasycznego breloczka na klucze przymocowano miniaturową wersję laleczki TOMOKA Kimmidoll, która została wykonana z żywicy organicznej. Motywy kawiatowe oraz logo malowane farbą metaliczną. Laleczka jest realistyczna, trójwymiarowa - połączona obrotowym przegubem z pierścieniem breloka. Na pierścieniu wyryto logo, a na spodzie figurki znajduje się jej indywidualne imię.
Przesłanie laleczki:
Mój duch jest lojalny i uczciwy. Jego moc i prawdziwe znaczenie emanuje wtedy, gdy jesteś szczerym i wiernym przyjacielem. W chwilach radości i w chwilach smutku będę przy tobie, bo takie jest prawdziwe znaczenie przyjaciela.
Wykończenie:
Metoda tampodruku, naklejane grafiki i atrament metaliczny.
Wymiary laleczki:
3 x 5 cm
Długość całego breloka:
11 cm
Opakowanie:
Brelok zapakowany jest w blistrowym pudełku. Dodatkowa kartonowa opaska zawiera imię lalki oraz przypisaną cechę charakteru. Oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Informacje ogólne:
Inspiracją kolekcji Kimmidoll była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo (1603-1867). Kokeshi to małe rękodzieła rzemieślników z regionu Tohoku na północy Japonii, które stanowiły ich dodatkowe źródło dochodu. Laleczki te zaczęły podbijać Japonię jako pamiątki z pobytu u źródeł, wręczane były jako amulety miłości i przyjaźni, symbolizowały młodość, odzwierciedlały dziewczęce piękno. Dzięki temu że były ręcznie malowane, każda z nich była inna. Sztuka wyrobu Kokeshi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Laleczki z regionu Tohoku to Kokeshi tradycyjne, których kształty i elementy dekoracji nie zmieniły się na przestrzeni dwustu lat.

 Kimmidoll to nowoczesna inspiracja japońską tradycją, wyrażająca prawdziwe wartości życia: miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...
EAN 9316188069755

Polecamy również

Napisz opinię

Brelok Kimmidoll TOMOKA "True Friend" Prawdziwy przyjaciel

Brelok Kimmidoll TOMOKA "True Friend" Prawdziwy przyjaciel