Refleksologia w praktyce. Przez stopy do zdrowia Powiększ

Refleksologia w praktyce. Przez stopy do zdrowia

010011162

Wydawnictwo Vital

Sole Guidance: Ancient Secrets of Chinese Reflexology to Hea

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Teraz i Ty, podobnie jak mistrzowie potężnych praktyk Wschodu na przestrzeni tysięcy lat, możesz czerpać z dobrodziejstw chińskiej refleksologii. Ta pradawna sztuka leczniczego masażu stóp pozwala usprawnić przepływ uniwersalnej leczniczej energii i przywrócić Twoje ciało do stanu idealnej równowagi. Zyskasz zdrowie, długowieczność i wewnętrzną harmonię. Dowiesz się, jak samodzielnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu i ładować swoje wewnętrzne akumulatory. Poznasz również sztukę właściwego odżywiania oraz wprowadzisz równowagę ciała i umysłu. Zyskasz siłę niezbędną do wprowadzenia zmian w życiu i błyskotliwego wyrażania własnej osoby. Odnajdziesz swoje powołanie i połączysz się z Duszą Smoka. A to dopiero początek… Refleksologia – Twoja droga do równowagi.
EAN 9788365404497
ISBN 978-83-65404-49-7
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 328
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Polecam

Bardzo cieszy mnie fakt, że w końcu powstała książka podchodząca holistycznie do tematu refleksologii. Wielu praktyków tej sztuki ogranicza ją wyłącznie do kwestii fizycznych, podczas gdy chińska metoda masażu stóp przynosi cały szereg korzyści naszej duszy. Szukałam bezskutecznie podobnej publikacji, aż w końcu pojawiła się pozycja Holly Tse i mnie dosłownie olśniło. Dzięki niej zmieniłam swoje nastawienie i zaczęłam wyrażać siebie. W ciągu DWÓCH TYGODNI z szarej korporacyjnej myszki przeistoczyłam się w kobietę, której inni chcą słuchać. Gorąco polecam!!!

Napisz opinię

Napisz opinię

Refleksologia w praktyce. Przez stopy do zdrowia

Refleksologia w praktyce. Przez stopy do zdrowia

W książce została przedstawiona pradawna sztuka leczniczego masażu stóp, która pozwala usprawnić przepływ uniwersalnej leczniczej energii i przywrócić Twoje ciało do stanu idealnej równowagi.