Obniżona cena! Czego nie powie Ci lekarz Powiększ

Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych. Sprawdzone naturalne metody zapobiegania i leczenia

010011153

Autor: Bożena Przyjemska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 31,73 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Choroby nowotworowe są bardzo powszechne jednak mamy ograniczoną wiedzę o ich leczeniu, a nawet profilaktyce. Przyczynę może stanowić przemysł farmaceutyczny, który nie czerpie profitów z naturalnych terapii. Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka. Dowiesz się, które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Poznasz siłę działania ziół, przypraw i grzybów na Twój organizm. W książce znajdziesz również diety lecznicze dr. Budwiga i dr. Maxa Gersona, które są wskazane zarówno dla osób, u których pojawił się nowotwór, jak też i dla tych, którzy mają go w formie uśpionej. Poznasz wiele metod detoksykacji organizmu, oczyścisz wątrobę, nerki i układ krwionośny. Znajdziesz dokładny opis terapii antyrakowych sodą, witaminami C i D3. Rady, które pomogą Ci zachować zdrowie.

EAN9788365404428
ISBN978-83-65404-42-8
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron328
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-01-17

Polecam

Kupiłam tę książkę ze względu na mojego brata, który zachorował na nowotwór. Po operacji i chemioterapii czuł się wyczerpany. W tej książce znalazłam informacje o produktach żywnościowych, które mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Trzyma się tej diety i powraca do sił. To bardzo wartościowa pozycja i śmiało mogę ją polecić, szczególnie osobom zdrowym, aby mogły zapobiec wystąpieniu choroby.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-07-30

Rak to nie wyrok

Choroby nowotworowe są jednym z częstszych, na które cierpią ludzie na całym świecie, bez względu na wiek. Pojawiają się zarówno u młodych osób, jak i starszych a nawet dzieci. Ich życie to ciągły strach, ból i dolegliwości spowodowane nie tylko przez raka ale głownie przez chemioterapię. Jest ona najczęściej stosowaną formą tzw.”leczenia”. Pani Bożena Przyjemska pomaga dostrzec inne możliwości, na które warto zwrócić uwagę, gdyż mają one dobroczynny wpływ na nasz organizm. Jej porady, wskazówki i informacje mogą być nadzieją dla wielu osób szukających sposobów na pokonanie raka ale też dla tych, którzy chcą go uniknąć i cieszyć się zdrowiem przez długie lata.
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/350-czego-nie-powie-ci-lekarz-o.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych. Sprawdzone naturalne metody zapobiegania i leczenia

  Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych. Sprawdzone naturalne metody zapobiegania i leczenia

  Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka za pomocą diety, detoksykacji oraz terapii sodą, witaminami C i D3 oraz innymi naturalnymi produktami.

  Patronat medialny

  Patronat medialny