kalorie pelne klamstw Powiększ

Kalorie pełne kłamstw. Kto i jak pozbawia nas zdrowia i przez kogo tyjemy

01555216

Autor: Hans-Ulrich Grimm

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

To sztuczne aromaty i wzmacniacze smaku uniemożliwiają zaspokojenie apetytu, a koncerny spożywcze chcą nam sprzedawać więcej produktów niż realnie potrzebujemy. Dzięki tej książce przejrzysz sztuczki światowych potentatów i raz na zawsze wyrwiesz się z zaklętego kręgu osób przejadających własne zdrowie. Dowiesz się, że strach przed masłem, śmietaną czy zawartym w jajkach cholesterolem jest świadomie rozpowszechnianym mitem. Poznasz prawdziwe niebezpieczeństwa związane z colą i chipsami, jak również pozornie zdrowe produkty, które powinny zniknąć na dobre z naszej diety. Autor zdradza także jakie skutki u dzieci powodują dedykowane im pokarmy oraz czemu dodatkowe witaminy w płatkach kukurydzianych powodują tycie. Koniec kłamstw, początek zdrowia.

EAN9788365404381
ISBN978-83-65404-38-1
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron288
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Świadome odchudzanie

Powinni ją przeczytać przede wszystkim ci, którzy mają problem z nadwagą, stosują różne diety bezskutecznie i chcą dowiedzieć się dlaczego tak trudno im zrzucić zbędne kilogramy oraz rodzice fundujące swoim dzieciom pozornie „zdrowe” smakołyki oraz wszyscy, którym zależy na zdrowiu.

Cała recenzja: Powinni ją przeczytać przede wszystkim ci, którzy mają problem z nadwagą, stosują różne diety bezskutecznie i chcą dowiedzieć się dlaczego tak trudno im zrzucić zbędne kilogramy, rodzice fundujące swoim dzieciom pozornie „zdrowe” smakołyki oraz wszyscy, którym zależy na zdrowiu.

  Oceń 
  2017-01-16

  Cała prawda o wciskanej nam żywności

  Świat oszalał na punkcie bycia fit, a coraz więcej osób nie może opanować swojej wagi. Jak to możliwe? Czy oby na pewno sami jesteśmy sobie winni? A może za tym wszystkim stoi jakiś Wielki Brat czerpiący korzyści z naszego ciągłego łaknienia? Na te pytania odpowiada dr Grimm dając jasne dowody wskazujące odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Cieszę się, że ta książka trafiła do Polski bo dzięki niej istnieje szansa na to, że przestaniemy swoimi pieniędzmi i zdrowiem wspierać pozbawionych skrupułów trucicieli.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Kalorie pełne kłamstw. Kto i jak pozbawia nas zdrowia i przez kogo tyjemy

   Kalorie pełne kłamstw. Kto i jak pozbawia nas zdrowia i przez kogo tyjemy

   Dzięki tej książce przejrzysz sztuczki światowych potentatów i raz na zawsze wyrwiesz się z zaklętego kręgu osób przejadających własne zdrowie.

   Patronat medialny

   Patronat medialny