Obniżona cena! Obalamy mity o niezdrowym jedzeniu Powiększ

Obalamy mity o „niezdrowym” jedzeniu. Cała prawda na talerzu

01557092

Autor: Suzanne Schäfer

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Dowiedz się, kto kryje się za produktami oznaczonymi pozornie sprzyjającymi zdrowiu hasłami w stylu „wolne od…” albo „dla osób z nietolerancją…”. Zrozumiesz również, że nie istnieją żadne uzasadnienia horrendalnych cen, jakie one osiągają. Dajemy się złapać w pułapkę strachu przed pożywieniem, które ma rzekomo zabójcze właściwości. Wiele osób płaci krocie za pokarm mający chronić ich przed skutkami spożywania glutenu i innych związków. Tymczasem wiele nietolerancji nie wynika z rzeczywistego stanu ciała, ale z mylnych przekonań. Autorka ujawnia mechanizm powstawania mitów chorobowych oraz obnaża działalność osób i organizacji, które świadomie podsycają przerażenie konsumentów dla własnych korzyści. Czy pozwolisz się nabić w butelkę?

EAN9788364278907
ISBN978-83-64278-90-7
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-04

Jak tworzy się produkty tylko pozornie dbają o nasze zdrowie

Ostatnio dowiedziałam się, że moja babcia kupuje szynkę bezglutenową za około 50 zł za kilogram. Spytałam ją, dlaczego płaci tak dużą kwotę za ten wątpliwej klasy przysmak. Usłyszałam odpowiedź, że dlatego , iż nie toleruje glutenu. Byłoby to dla mnie logiczne i akceptowalne, gdyby nie fakt, że babcie w ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat swojego życia nie jadła niemal bochenka białego chleba dziennie. Co więcej, nigdy od tego nie chorowała. Dzięki tej książce mam niezbity dowód na to, że ktoś na babci próbował żerować. I nie mam tu na myśli bynajmniej piekarzy...

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Obalamy mity o „niezdrowym” jedzeniu. Cała prawda na talerzu

Obalamy mity o „niezdrowym” jedzeniu. Cała prawda na talerzu

Autorka ujawnia mechanizm powstawania mitów chorobowych oraz obnaża działalność osób i organizacji, które świadomie podsycają przerażenie konsumentów dla własnych korzyści.

Patronat medialny

Patronat medialny