Obniżona cena! Vademecum naturalnego zdrowia Powiększ

Vademecum naturalnego zdrowia

01001938

Autor: Andreas Moritz John Hornecker

Wydawnictwo Vital

Simple Steps to Total Health

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Twój organizm jest z natury zaprogramowany na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia. Autorzy rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby i ukazują, w jaki sposób sami je wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. Jednocześnie zdradzają proste, a zarazem niezwykle skuteczne sposoby oczyszczania ciała, nawadniania go, odżywiania i wprowadzania zdrowych nawyków. Jest to poradnik przywracania zdrowia w sposób w pełni naturalny i pozbawiony jakichkolwiek leków. Autorzy korzystają zarówno z najnowszych odkryć medycyny, jak i Ajurwedy. Opisują praktyczne ćwiczenia fizyczne, wyjaśniają cykle biologiczne, moc emocji i reakcje ciała na stres. Ta książka to Twoja recepta na zdrowie!

EAN9788364278266
ISBN978-83-64278-26-6
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-02

Naturalne ozdrowienie

„Vademecum naturalnego zdrowia” polecam każdemu, kto dba o swoją dietę, kocha swoje ciało i chce dla niego jak najlepiej. Również osoby, które chcą zacząć zmieniać swoje złe nawyki, powinny zapoznać się z tą książką, bowiem znajdą w niej nie tylko podstawy do rozpoczęcia nowego życia, ale również sporo cennych informacji, które przydadzą się na dalszej drodze. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, przeczytałam ją niemal jednym tchem – chyba zaczynam powoli wykazywać objawy ortoreksji, ale wierzcie mi, zdrowy styl życia i odpowiednia dieta są czymś naprawdę pięknym, a Andreas Moritz i John Hornecker utwierdzą Was w tym przekonaniu!
Cała rec: http://sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html

  Oceń 
  2014-08-12

  Warto wiedzieć!

  "Vademecum naturalnego zdrowia" to przewodnik po różnych sposobach i możliwościach zsynchronizowania rytmu swojego funkcjonowania z rytmem natury. Jego dodatkową zaletą jest przystępna forma pisania, zrozumiały i przejrzysty układ wzbogacony wyraźnymi rysunkami. Uzupełnieniem treści są załączniki, które opisują testowanie mięśniowe, oczyszczanie nerek oraz zawierają listę produktów zasado - i kwasotwórczych, spis objawów zakwaszenia organizmu oraz zestawienie produktów żywnościowych w grupy.

  Jednym ze sposobów dbania o siebie jest wiedza o tym, że nasze ciało ma niesamowite siły uzdrawiające, regenerujące i obronne. Musimy tylko nieco mu pomóc i zharmonizować nasze działania z jego naturalnymi potrzebami. Wyposażeni w niezbędne informacje możemy dokonywać świadomych, mądrych wyborów żywieniowych. Ciało odwdzięczy się nam wtedy wspaniałym wyglądem, wigorem i wewnętrzną równowagą.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga:http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/110-vademecum-naturalnego-zdrowia.html

   Oceń 
   2014-07-15

   To poradnik dla każdego, kto chce przywrócić sobie zdrowie

   Ludzki organizm nie jest zbyt skomplikowany, ale większość z nas nie ma zielonego pojęcia, jak z niego korzystać. Bo i skąd mielibyśmy je mieć? Na szczęście na naszym rynku pojawiła się świetna instrukcja obsługi zapewniająca długie i efektywne korzystanie z ciała każdego przedstawiciela homo sapiens. Dowiadujemy się z niej, jak nie odwadniać organizmu, a także funkcjonować w zgodzie z naturalnym rytmem, jaki jest naszemu ciału pisany. Autorzy prezentują też proste ćwiczenia, dzięki którym możemy zachować nie tylko zdrowie, ale i witalność. Normalnie… żyć, nie umierać!


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Vademecum naturalnego zdrowia

    Vademecum naturalnego zdrowia

    Jest to poradnik przywracania zdrowia w sposób w pełni naturalny i pozbawiony jakichkolwiek leków.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 29,20 zł W magazynie

     Czy można dowiedzieć się, co myśli druga osoba? Czy jest ktoś, kto mógłby odczytać nasze myśli? Thorsten Havener jest jednym z najbardziej znanych mistrzów sztuki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. To artysta prezentujący swoje niezwykłe umiejętności w zapierających dech widowiskach telewizyjnych i pokazach na żywo z udziałem publiczności. W książce przekazuje najważniejsze techniki odczytywania ludzkich myśli. Prezentuje listę instrumentów mentalnych oraz pokazuje, jak ich używać w życiu codziennym. To poradnik o...

     29,20 zł
     W magazynie
    • 24,70 zł 34,30 zł -28% W magazynie

     Najlepsza droga do lepszego samopoczucia, zdrowia i doskonałej sylwetki? Tylko metoda EFT. Autorka, coach i trener EFT, od wielu lat prowadzi warsztaty i kursy, uważa, że zaburzenia jedzenia i nadwaga spowodowane są problemami emocjonalnymi. W takich przypadkach zaleca regularne stosowanie EFT. Pozwoli Ci to odzyskać kontrolę nad emocjami i nawykami, poprawi samopoczucie i podniesie samoocenę. Twój organizm zacznie tracić zbędne kilogramy w naturalnym, nieinwazyjnym tempie, w nieszkodliwy sposób i bez efektu jojo. Publikacja zawiera...

     24,70 zł 34,30 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 24,90 zł W magazynie

     Co byś powiedział na oderwanie się od codzienności? Od komputerów, telefonów komórkowych, szefów, premii, kredytów i całej reszty „dobrodziejstw” współczesności? Ta książka zapewni Ci pokonanie przeciwności każdego dnia. Oto zbiór przemyśleń, które skłonią Cię do głębokiej refleksji nad celem Twego życia. Przemyśleń, dzięki którym na nowo zaczniesz dostrzegać światło nawet w najtrudniejszych chwilach. Nie jest to książka do czytania „od deski do deski”. W...

     24,90 zł
     W magazynie