Obniżona cena! Vademecum naturalnego zdrowia Powiększ

Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu

01001938

Autor: Andreas Moritz John Hornecker

Wydawnictwo Vital

Simple Steps to Total Health

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Czy wiesz, że Twój organizm z natury jest zaprogramowany na bycie zdrowym i pełnym siły witalnej przez cały czas trwania życia? Autorzy tej książki rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby. Ukazują, w jaki sposób sami je wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. Zdradzają proste, a zarazem najskuteczniejsze metody detoksu i oczyszczania organizmu, nawadniania go, odżywiania i wprowadzenia zdrowego odżywiania. Jest to poradnik pełen naturalnych terapii i sposobów na odzyskanie zdrowia. Autorzy korzystają zarówno z odkryć medycyny, medycyny naturalnej jak i ajurwedy. Opisują praktyczne ćwiczenia fizyczne, wyjaśniają cykle biologiczne, moc emocji i reakcje ciała na stres. Ta książka to Twoja recepta na zdrowie!

EAN9788364278266
ISBN978-83-64278-26-6
Rok wydania2021
Numer wydaniaII - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-02

Naturalne ozdrowienie

„Vademecum naturalnego zdrowia” polecam każdemu, kto dba o swoją dietę, kocha swoje ciało i chce dla niego jak najlepiej. Również osoby, które chcą zacząć zmieniać swoje złe nawyki, powinny zapoznać się z tą książką, bowiem znajdą w niej nie tylko podstawy do rozpoczęcia nowego życia, ale również sporo cennych informacji, które przydadzą się na dalszej drodze. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, przeczytałam ją niemal jednym tchem – chyba zaczynam powoli wykazywać objawy ortoreksji, ale wierzcie mi, zdrowy styl życia i odpowiednia dieta są czymś naprawdę pięknym, a Andreas Moritz i John Hornecker utwierdzą Was w tym przekonaniu!
Cała rec: http://sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html

  Oceń 
  2014-08-12

  Warto wiedzieć!

  "Vademecum naturalnego zdrowia" to przewodnik po różnych sposobach i możliwościach zsynchronizowania rytmu swojego funkcjonowania z rytmem natury. Jego dodatkową zaletą jest przystępna forma pisania, zrozumiały i przejrzysty układ wzbogacony wyraźnymi rysunkami. Uzupełnieniem treści są załączniki, które opisują testowanie mięśniowe, oczyszczanie nerek oraz zawierają listę produktów zasado - i kwasotwórczych, spis objawów zakwaszenia organizmu oraz zestawienie produktów żywnościowych w grupy.

  Jednym ze sposobów dbania o siebie jest wiedza o tym, że nasze ciało ma niesamowite siły uzdrawiające, regenerujące i obronne. Musimy tylko nieco mu pomóc i zharmonizować nasze działania z jego naturalnymi potrzebami. Wyposażeni w niezbędne informacje możemy dokonywać świadomych, mądrych wyborów żywieniowych. Ciało odwdzięczy się nam wtedy wspaniałym wyglądem, wigorem i wewnętrzną równowagą.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga:http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/110-vademecum-naturalnego-zdrowia.html

   Oceń 
   2014-07-15

   To poradnik dla każdego, kto chce przywrócić sobie zdrowie

   Ludzki organizm nie jest zbyt skomplikowany, ale większość z nas nie ma zielonego pojęcia, jak z niego korzystać. Bo i skąd mielibyśmy je mieć? Na szczęście na naszym rynku pojawiła się świetna instrukcja obsługi zapewniająca długie i efektywne korzystanie z ciała każdego przedstawiciela homo sapiens. Dowiadujemy się z niej, jak nie odwadniać organizmu, a także funkcjonować w zgodzie z naturalnym rytmem, jaki jest naszemu ciału pisany. Autorzy prezentują też proste ćwiczenia, dzięki którym możemy zachować nie tylko zdrowie, ale i witalność. Normalnie… żyć, nie umierać!


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu

    Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu

    Jest to poradnik przywracania zdrowia w sposób w pełni naturalny i pozbawiony jakichkolwiek leków.

    Patronat medialny

    Patronat medialny