Obniżona cena! dieta 5 2 Powiększ

Dieta 5:2. Kompletny przewodnik przepisy kulinarne, obiektywne opinie

01555144

Autor: Kate Harrison

Wydawnictwo Vital

The 5:2 Diet Book. Feast for 5 days a week and fast for just 2 to lose weight, boost your brain and transform your healt

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-35%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

22,30 zł

Wyobraź sobie dietę, która przez większość czasu pozwala Ci jeść wszystko to, co najbardziej lubisz, a dodatkowo umożliwia skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest również dopasowana do Twoich potrzeb, a przy tym daje trwałe efekty. Oto dieta 5:2, która obecnie bije rekordy popularności, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wystarczy, że przez 2 dni w tygodniu będziesz spożywał 500-600 kalorii, a przez 5 pozostałych jadł to, na co tylko masz ochotę. W rezultacie nie tylko schudniesz, ale jednocześnie będziesz czerpał znaczące korzyści zdrowotne, takie jak: zapobieganie nowotworom, chorobom serca, Alzheimerowi, cukrzycy typu 2 i wielu innym. W książce znajdziesz także proste przepisy idealne na dni „postu” i wiarygodny licznik kalorii. To dieta idealna dla Ciebie!

EAN9788364278129
ISBN978-83-64278-12-9
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron224
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-01-26

Prawdziwa gratka dla osób wciąż poszukujących odpowiedniej dla s

Książka zaczyna się z przytupem i kusi nas w pierwszych słowach " Wyobraź sobie dietę, która przez większość czasu pozwala ci jeść wszystko to, co najbardziej lubisz. Która umożliwi ci stabilne zrzucenie nadwagi." Powiedzcie, która z nas odłoży książkę na półkę nawet na nią nie zerkając? Uwierzcie mi obietnic jest jeszcze więcej.
Przewodnik jest bardzo rozsądnie rozplanowany. Na początku znajdziemy informacje o samej diecie, o autorce Kate Harrison i jej osobistym motywacją, które zainspirowały ją do napisania niniejszej publikacji. Autorka dzieli się własnymi doświadczeniami oraz wskazówkami innych osób stosujących z powodzeniem metodę 5 : 2. Same założenia diety są bardzo proste - pięć dni normalnego jedzenia (2000 kcal), dwa dni postu (500 kcal).
Podoba mi się, że autorka zamieściła tutaj również swój dziennik, w którym opisała wzloty i upadki, które jej towarzyszyły podczas wprowadzania diety 5 : 2.
Znajdziemy tutaj przewodnik po ćwiczeniach, licznik kalorii oraz historie osób, które z powodzeniem stosują dietę. Innymi słowy mnóstwo motywacji.
Znajdziemy tu kilkadziesiąt niskokalorycznych przepisów, które warto włączyć do swojego jadłospisu podczas dni postnych. Większość proponowanych receptur nie wymaga wielkich umiejętności kulinarnych, czy też kilkugodzinnego stania przy garnkach. Przepisy są tak fajnie skomponowane, że z przyjemnością wykorzystam je jako samodzielne dania, czy też bazę do dalszych eksperymentów kulinarnych.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-12

Dieta, a jakby nie dieta!

To dieta, która nie jest dietą! To sposób odżywiania idealny dla każdego, kto lubi dużo jeść i nie zadręcza się drakońskimi dietami. Przez 5 dni możesz jeść co tylko chcesz, a w 2 dni należy się ograniczyć do spożywania 500-600 kalorii. Te 2 dni „postu” nie są trudne, a pomysły na to co w tym okresie jeść znajdziesz w książce. Dzięki tej metodzie odżywiania straciłam już 9 kilogramów w 3 tygodnie i jeśli mogę to zrobić ja, to również może to zrobić każdy. Wcześniej próbowałam różnego rodzaju diet, ale nie ukrywam, że były one dla mnie męczące. Autorka w książce dodatkowo opisuje swoje doświadczenia z dietą 5:2, które są niezwykle motywujące. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto myśli, że nie może schudnąć.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Dieta 5:2. Kompletny przewodnik przepisy kulinarne, obiektywne opinie

Dieta 5:2. Kompletny przewodnik przepisy kulinarne, obiektywne opinie

To dieta idealna dla Ciebie!

Patronat medialny

Patronat medialny