New Obniżona cena! Naturalne wody owocowe Jak prawid owo wykona energetyzuj ce oczyszczaj ce i antyoksydacyjne izotoniki 07 Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Naturalne wody owocowe.

01556822

Wydawnictwo Vital

Fruit Infused Water: 98 Delicious Recipes for Your Fruit Inf

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,40 zł

  Nasza cena:

  24,70 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Ta publikacja pozwoli Ci zerwać z uzależnieniem od słodzonych napojów i zastąpić je zdrową alternatywą w postaci naturalnych wód owocowych. Dzięki nim zwiększysz spożycie wody w ciągu dnia, nawodnisz organizm i nawilżysz skórę oraz stawy. Wprowadzisz je na stałe do swojego jadłospisu, a tym samym unikniesz zmęczenia, suchości skóry czy oczu. Zmniejszysz ryzyko cukrzycy, chorób serca, udaru czy otyłości. Zwiększysz poziom energii i witalności, poprawisz koncentrację, produktywność i utrzymasz w zdrowiu swoje nerki. Naturalne wody owocowe pomogą Ci utrzymać prawidłową wagę i pozbyć się się toksyn oraz bólów głowy. Stworzysz własne kompozycje wód smakowych, a także nauczysz się wykorzystywać owoce i robić z nich smaczne przekąski. Woda owocowa – zdrowo i naturalnie!
  EAN
  ISBN978-83-8168-252-7
  Rok wydania2019
  Numer wydaniaI
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron232
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Naturalne wody owocowe.

  Egz. ekspozycyjny - Naturalne wody owocowe.