Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia Powiększ

Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

010011147

Autor: Anna Cavelius dr n. med. Kurt Mosetter Thorsten Probost dr Wolfgang A. Simon

Wydawnictwo Vital

Zucker - Der heimliche Killer: Wie wir krank und süchtig wer

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Podobnie jak nikotyna i alkohol, cukier jest niebezpieczny i prowadzi do uzależnienia. Powoduje nie tylko nadwagę, próchnicę i cukrzycę, ale również takie choroby jak ADHD, Alzheimer i rak. Z tej książki dowiesz się, jak odzyskać kontrolę nad swoim sposobem odżywiania. Nie będziesz musiał z niczego rezygnować dzięki stosowaniu zdrowych cukrów, które zaopatrują organizm w niezbędną do życia energię, a przy tym nie mają negatywnego wpływu na przemianę materii. Prezentowane przez Autorów przepisy pozwolą Ci przygotować smakołyki, w tym konfitury, ciasta i desery. Stosując proponowany program żywieniowy stopniowo wyrównasz w organizmie stany nadmiarów i niedoborów. Zmniejszysz ryzyko wielu chorób i schudniesz bez wyrzeczeń.

Zdrowie jest słodsze niż cukier.
EAN 9788365404336
ISBN 978-83-65404-33-6
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 312
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-05

Polecam

Cukier stanowi pułapkę, w której mniej bądź bardziej świadomie tkwi większość naszego społeczeństwa. Już od dziecka futrujemy się dosładzanymi musli, batonikami, słodzonymi napojami i całą masą produktów, które pozornie nie są słodyczami, a w rzeczywistości są pełne jednego z najbardziej zabójczych związków, jakie zna ludzkość. Z każdym rokiem zwiększa się nasz apetyt na słodkie, ponieważ nałóg wzmacnia się, a my potrzebujemy coraz większych „działek”. Dzięki tej książce każdy może przeprowadzić detoks organizmu i na dobre zerwać z cukrem. Skorzystałam z tych porad i już po dwóch tygodniach mój apetyt na „coś słodkiego” wyraźnie zmalał.

Oceń 
2017-09-21

teoria fajna

Przeczytałam jednym tchem jednak jak przyszło co do czego to składniki zawarte w przepisach (ksyloza, galaktoza) nie do kupienia w Polsce


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia

Cukier jest niebezpieczny i prowadzi do uzależnienia - z tej książki dowiesz się, jak odzyskać kontrolę nad swoim sposobem odżywiania.