Obniżona cena! Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają. Powiększ

Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają.

010011030

Autor: Katarzyna Maria Puchacz

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

25,73 zł

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy narażeni na stres, brak ruchu oraz toksyny z zanieczyszczonego środowiska, co powoduje coraz częstsze ujawnianie się schorzeń cywilizacyjnych. Z pomocą przychodzi nam Tradycyjna Medycyna Chińska i dieta według Pięciu Przemian. Podstawową zasadą przygotowywania posiłku jest w tym przypadku zachowanie właściwej kolejności dodawania produktów do potrawy. O sile energetycznej i leczniczej decyduje ostatni składnik. W zależności od tego, jaki organ wewnętrzny Ci niedomaga, przygotujesz posiłek, który zregeneruje narząd i wyeliminuje ból. Jest to dostosowany do Ciebie sposób odżywiania. Będziesz mógł nie tylko delektować się smakiem przygotowanych posiłków, lecz zyskasz świadomość, że wspomagasz własne zdrowie. Poznaj smaki zdrowia.

EAN 9788364278785
ISBN 978-83-64278-78-5
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 256
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-30

W końcu na nasze realia!

„Dieta według pięciu przemian” Katarzyny Marii Puchacz zasługuje na uwagę przede wszystkim dlatego, że została napisana zgodnie z realiami naszego kraju – czyli nie ma tutaj opisów wymyślnych produktów, które ciężko znaleźć na półkach sklepowych, a ich sprowadzanie bywa kosztowne. Autorka stawia na ogólnodostępne produkty, które mimo wszystko doskonale się sprawdzają w kuchni i leczeniu różnych dolegliwości. Natura od zawsze oferowała nam zdrowie, trzeba tylko umiejętnie korzystać z jej dobrodziejstw, a dzięki tej publikacji, staje się to możliwe – i to zgodnie z dietą pięciu przemian, która jest nie tylko intrygująca sama w sobie, ale też zapewnia zdrowie, energię i poczucie lekkości. Polecam!

Oceń 
2015-09-07

Wspólne posiłki

Przygotowywanie posiłków dla całej rodziny to nie lada wyzwanie. Każdy lubi co innego i czasami trudno jest zadowolić wszystkich. Od kiedy zaczęłam gotować zgodnie z zasadami Pięciu Przemian wszyscy domownicy są zadowoleni. Bardzo smakują im zupy, które są zupełnie inne niż do tej pory. Właśnie z tej książki czerpię inspiracje i przepisy. Muszę przyznać, że teraz spędzam mniej czasu na przygotowywanie posiłków. To ogromna zaleta, kiedy się ma wiele innych obowiązków.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają.

Dieta według Pięciu Przemian. Potrawy, które leczą i odżywiają.

Książka prezentuje sposób odżywiania dostosowany do konkretnej osoby, zamiast typowej diety, która wymaga wyrzeczeń.