Cztery filary samouzdrawiania Powiększ
EAN9788365404398
ISBN978-83-65404-39-8
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron356
OprawaMiękka

Cztery filary samouzdrawiania

010011150

Autor: Anna Cavelius dr n. med. Detlef Pape dr n. med. Kurt Mosetter

Wydawnictwo Vital

Die 4 Kräfte der Selbstheilung: Wie unser Körper wieder lern

24 godziny + czas dostawy

Książka przedstawia system powrotu do zdrowia oraz jak pozostać w dobrej kondycji w czasach, które niejednokrotnie wymagają od nas zbyt wiele.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

69,60 zł

Oszczędzasz:

10,40 zł

Cena internetowa:

59,20 zł

Opis

Pierwsza z opisywanych w książce mocy pozwala rozciągać całe ciało i poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń zredukować stany napięcia. Ogromny potencjał samouzdrowienia kryją w sobie również bieganie, chód czy lekki marsz i to one stanowią drugi warunek odzyskania zdrowia. Trzeci filar, czyli odżywianie, a szczególnie zastosowanie diety rozdzielnej insulinowej, pozwala sprostać potrzebom Twojej przemiany materii i biorytmu, a w konsekwencji umożliwia odchudzanie nawet podczas snu. Podane w książce przepisy na smaczne dania ułatwią Ci wprowadzenie porad żywieniowych w życie. Czwarta moc, czyli uważne obchodzenie się z samym sobą zaowocuje większym spokojem i wzrostem sił duchowych co zmobilizuje „od środka” Twoje możliwości samouzdrawiania. Przejmij kontrolę nad zdrowiem.

W książce poruszono takie zagadnienia jak: mio refleksoterapia, dieta rozdzielna insulinowa, nordic walking, uważność

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-11

Cztery Moce Dobrego Zdrowia

Autorzy podpowiadają w jaki sposób wzmocnić nasze ciało wprowadzając drobne zmiany w codzienny rytm dnia. Podstawą są cztery moce uzdrawiania wpływające na nas całościowo zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym. Opierają się one na czterech elementach, które mają wpływ na naszą kondycję i zdrowie. Są to: rozciąganie, bieganie, odżywianie i uważność.
Publikacja składa się z pięciu części zaznaczonych różnymi kolorami. Wszelkie wyszczególnione fragmenty tekstu w danej części, ramki czy oprawa zdjęć mają tonację utrzymaną w kolorystyce danego działu. To ogromny plus wydania, gdyż przy zamkniętej książce możemy łatwo dostrzec ten temat, który nas aktualnie interesuje.

Bardzo ciekawa, ładnie wydana publikacja, pełna kolorów i wyraźnych zdjęć ale przede wszystkim fachowej wiedzy o naszym zdrowiu.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/354-cztery-filary-samouzdrawiania.html

  Oceń 
  2017-01-12

  Super!

  Dzięki tej książce, która przedstawia program 4 mocy samouzdrawiania odzyskałem równowagę i nadgoniłem to, co dotychczas mi umykało. Wreszcie poczułem się stabilniejszy emocjonalnie, bardziej zrelaksowany, a jednocześnie uważniejszy i wydajniejszy. Proste zasady, mnóstwo korzyśc


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Cztery filary samouzdrawiania

   Cztery filary samouzdrawiania

   Książka przedstawia system powrotu do zdrowia oraz jak pozostać w dobrej kondycji w czasach, które niejednokrotnie wymagają od nas zbyt wiele.