Obniżona cena! Zegar cia a Powiększ

Zegar ciała. Jak przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twoich organów

01001925

Autor: Lothar Ursinus

Wydawnictwo Vital

Die Organuhr - leicht erklärt: Grundzüge und Möglichkeiten

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

W ciągu doby każdy organ ma fazy aktywności i odpoczynku, które są związane z przepływem energii Qi w meridianach. Jeśli odczuwasz jakieś dolegliwości, które występują w określonych godzinach, mogą one wskazywać na zaburzenia w konkretnym organie. Dlatego ważne jest, aby nie zagłuszać objawów, np. tabletkami przeciwbólowymi, ale skupić się na ich rozpoznaniu. Dzięki temu znajdziesz przyczynę bólu i nie dopuścisz do rozwoju choroby. Autor stworzył system, dzięki któremu możliwa jest analiza symptomów choroby z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej, naturalnej i duchowej. Dzięki jego wskazówkom lepiej poznasz swoje ciało, jego rytm, funkcje i sygnały, które wysyła. Tę wiedzę możesz wykorzystać do poprawy zdrowia i zwiększenia swojej wydajności. Żyj zgodnie z rytmem ciała.

EAN9788364278204
ISBN978-83-64278-20-4
Rok wydania2016
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron120
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-05-19

Zdrowie zgodne z rytmem ciała

Jestem zwolennikiem naturalnej medycyny i uważam, że dzięki diecie, ćwiczeniom i innym zabiegom, nasz organizm jest w stanie się zregenerować i uzdrowić. Rytm organów był mi znany ale autor tej książki potwierdza teorie prastarej medycyny chińskiej współczesną nauką. Ta wiedza pozwala odnaleźć nie tylko zdrowie ale i harmonię codziennego życia. Aby lepiej się poczuć nie musimy robić masy zabiegów i zmian. Wystarczy posłuchać co ciało nam sygnalizuje i wyeliminować te elementy z naszego harmonogramu dnia, które zatruwają nasze ciała.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Zegar ciała. Jak przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twoich organów

Zegar ciała. Jak przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twoich organów

Jeśli odczuwasz dolegliwości, występujące w określonych godzinach, mogą one wskazywać na zaburzenia w konkretnym organie.

Patronat medialny

Patronat medialny