Obniżona cena! Cud oleju lnianego Powiększ
EAN 9788364278327
ISBN 978-83-7377-585-5
Oprawa miękka

Cud oleju lnianego

01001859

Autor: Hans-Ulrich Grimm

Wydawnictwo Vital

Leinöl macht glücklich. Das blaue Ernährungswunder

24 godziny + czas dostawy

Teraz będziesz mógł sam w praktyce przekonać się o dobroczynnym działaniu oleju i siemienia lnianego na swój organizm.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

8,92 zł

Cena internetowa:

25,38 zł

-26%

34,30 zł

Opis

Lecznicze działanie lnu jest znane ludzkości od tysiącleci. Już sam Hipokrates, ojciec medycyny, polecał jego stosowanie na zapalenia błon śluzowych i bóle podbrzusza. Autor, ekspert od żywności, prezentuje uzdrawiającą siłę i potencjał tkwiący w oleju z tej rośliny. Teraz i Ty poznasz szerokie właściwości oleju lnianego: od przeciwdziałania zawałom serca i nadciśnieniu, poprzez obniżanie poziomu cholesterolu po profilaktykę antynowotworową. Jest także doskonałym kosmetykiem pomagającym w leczeniu trądziku, wzmacniającym włosy oraz działającym odmładzająco. Dzięki poradom z tej książki dowiesz się jaki olej lniany kupić oraz jak go stosować. Pomoże Ci w tym wiele przepisów, a także wykaz dolegliwości, przy których ten produkt czyni cuda.

Sprawdź, w czym len pomoże Tobie.

Fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-05-27

W dzisiejszym świecie wszystko jest bardzo proste, jedzenie jest gotowe w parę minut, na każdym kroku korzystamy z dobrodziejstw postępu, a kiedy jesteśmy chorzy, zażywamy „magiczną pigułkę”, która rozwiązuje wszystkie nasze problemy. Pozostaje tylko pytanie dlaczego odwracamy się od tego co daje nam natura?

„Historia ludzkości przeplata się w pewnym stopniu z dziejami korzystania lnu. Żadna inna roślina nie była tak znacząca dla kultury i cywilizacji oraz rozwoju ducha ludzkiego, nie towarzyszyła gatunkowi homo sapiens od jego początków przez tysiące lat.”

Dziś len znów powraca, jest co raz bardziej doceniany przez ludzi, co raz więcej osób zaczyna doceniać jego właściwości. Staje się on też obiektem intensywnych badań naukowych, które potwierdzają jego lecznicze właściwości. Autor – ekspert od spraw żywności, przybliża nam bliżej historie lnu, jego właściwości, oraz podaje parę ciekawych przepisów z jego wykorzystaniem.

Mało kto z nas wie, że len „uszczęśliwia”. Jest on tłuszczem, który daje wyraźne efekty w leczeniu depresji. Jest też „absolutnym królem omega-3 wśród tradycyjnych środków spożywczych (…) zawiera o wiele więcej omega-3 niż mięso ryb”. Kwasy tłuszczowe są kluczem do leczenia chorób cywilizacyjnych. Nadciśnienie, cukrzyca, cholesterol, alergie – wystarczy jedna łyżeczka dziennie, by znacznie poprawić swój stan zdrowia. Jest wiele udokumentowanych przypadków, choć wiele jeszcze przed nami.

Len działa zbawczo na ciało i duszę. W wielu rejonach świata jest on stosowany na co dzień, i z dnia na dzień zbiera on co raz szersze grono zwolenników. Jest to niedrogie i łatwo dostępne naturalne panaceum. Dlatego polecam zapoznać się bliżej z olejem lnianym, być może i wam pomoże na zdrowsze życie!

Oceń 
2013-05-21

Właśnie takiej książki szukałam! Od dawna kupuję olej lniany, ale moja wiedza o nim opierała się jedynie na broszurkach, które otrzymywałam przy zakupie. Ten poradnik umożliwił mi poznanie znacznie więcej informacji nie tylko o zdrowotnym działaniu oleju, ale również o jego historii, tradycji i wykorzystaniu w kuchni. Bardzo ciekawe przepisy, proste w przygotowaniu i niezwykle smaczne zadowoliły moje podniebienie. To jedyna tak rzetelnie opracowana książka na temat oleju lnianego, którą z czystym sumieniem polecam każdemu korzystającemu z cudownych właściwości tej rośliny.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Cud oleju lnianego

Cud oleju lnianego

Teraz będziesz mógł sam w praktyce przekonać się o dobroczynnym działaniu oleju i siemienia lnianego na swój organizm.