Obniżona cena! pasozyty Powiększ

Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

010011095

Autor: Alan E. Baklayan

Wydawnictwo Vital

Parasiten - Die verborgene Ursache vieler Erkrankungen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Choć większość lekarzy o tym nie wie, to pasożyty powodują alergie, osłabienie odporności, artretyzm, migreny czy dolegliwości menstruacyjne. Wywołują nie tylko rozmaite zakłócenia zdrowia, od reumatyzmu po nowotwory, ale również powodują zaburzenia funkcji fizjologicznych, osłabiając system immunologiczny, układ nerwowy i modyfikując wydzielanie hormonów. Autor podaje w pełni zrozumiałe, wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki zainfekowania organizmu pasożytami. Udowadnia również, że jest to znacznie bardziej powszechny problem niż się wydaje terapeutom i pacjentom. Pokazuje, jak należy postępować w sytuacji, gdy diagnoza jest trudna a dotychczas przyjmowane medykamenty przestają działać. Wyeliminuj przyczynę wielu chorób.

EAN9788365404145
ISBN978-83-65404-14-5
Rok wydania2018
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron292
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-17

Profilaktycznie dla zdrowia

Pasożyty kojarzą się nam z konkretnymi dolegliwościami, w większości ściśle związanymi z przewodem pokarmowym. Tymczasem są one odpowiedzialne za cały szereg chorób, których większość ludzi ani lekarzy z nimi nie łączy. Astma, alergie czy nowotworowy – to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dzięki tej książce zrozumiałam, jak ważna jest odpowiednia profilaktyka przeciwpasożytnicza oraz dlaczego nie wolno zwlekać z podjęciem odpowiednich kroków, gdy pasożyty się rozpanoszą w naszym ciele. Gorąco polecam tę lekturę wszystkim, którzy chcą żyć zdrowo i świadomie.

  Oceń 
  2016-11-07

  Nie o to chodziło...

  Skoro autor zgłębiał medycynę chińską i nauki mnichów Shaolin to uważam, że powinien skierować się bardziej w tę stronę – naturalne metody leczenia, a nie tylko specjalne urządzenia, choć nie chcę negować ich działania. Być może faktycznie autor osiąga znakomite rezultaty u swoich pacjentów, na co wskazywać mogą przytoczone przez niego historie, ale osobiście liczyłam na inne podejście do tematu. Nie ukrywam, że się zawiodłam, ale może znajdą się tacy, którzy właśnie tego szukają – chociaż nie słyszałam o zaprezentowanych tutaj terapiach w naszym kraju, choć z pewnością istnieją jakieś jej odpowiedniki. Ani nie polecam, ani nie odradzam – decyzja o sięgnięciu po tę pozycję należy do Was.

  http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

   Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

   Książka prezentuje wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki w walce z pasożytami.

   Patronat medialny

   Patronat medialny