Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją Powiększ

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

010011063

Autor: dr Christiane Northrup

Wydawnictwo Vital

Goddesses Never Age: The Secret Prescription for Radiance, V

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Bestsellerowa autorka New York Timesa udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego. W tej książce połączyła ona osobiste doświadczenia i ćwiczenia praktyczne z najnowszymi badaniami naukowymi. Teraz Ty również zrozumiesz konieczność rezygnacji z przetworzonej żywności, uwolnisz zablokowane emocje i zaakceptujesz swoją zmysłowość. Poprzez wyjaśnienie, że stan zdrowia w znacznie większym stopniu dyktowany jest przekonaniami aniżeli biologią, doktor Northrup instruuje, w jaki sposób zachować wysoki standard wszystkich sfer codzienności – od zawodowej po intymną. Żyjemy coraz dłużej, a teraz pojawiła się szansa na drugą młodość.

Na piękno nigdy nie jest za późno.

EAN 9788364278884
ISBN 978-83-64278-88-4
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 16,5 x 24 cm
Ilość stron 420
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-05

Książka pełna energii i dobrego zdrowia

Ta książka jest naprawdę super. W końcu ktoś rozprawił się z mitem, że kobieta w określonym wieku nie może być atrakcyjna i pełna sił witalnych. Sama jestem już w okresie przekwitania i dowiedziałam się z niej, jak zachować wigor i energię. Jak patrzę na swojego męża smucę się tylko, że nie napisano jeszcze podobnej książki dla mężczyzn.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Autorka udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego.