Obniżona cena! medycyna mitochondrialna Powiększ

Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby

010011054

Autor: Bodo Kuklinski Anja Schemionek

Wydawnictwo Vital

Mitochondrientherapie - die Alternative: Schulmedizin? - Heilung ausgeschlossen!

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

W książce znajdziesz szczegółowe dane dotyczące najczęściej występujących schorzeń oraz informacje, jak je pokonać dzięki mitochondriom, czyli centrom energetycznym komórek. Autor szczegółowo opisuje wpływ leczniczych głodówek i znaczenie właściwego wypoczynku. Podaje ważne składniki odżywcze i ich wpływ na mitochondria oraz wyjaśnia, dlaczego warto rozważyć przejście na dietę paleo. Poznaj dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w zwalczaniu ADHD, fibromialgii, cukrzycy typu 2, depresji, problemów skórnych i chorób oczu. Jest również efektywna przy dolegliwościach układu krążenia i oddechowego, migrenach i bólach menstruacyjnych, schorzeniach neurodegeneracyjnych, chorobach nerek i narządów trawiennych oraz nowotworach. Nie ma chorób nieuleczalnych!

EAN9788364278877
ISBN978-83-64278-87-7
Rok wydania2018
Numer wydaniaV
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron248
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-09-11

wspaniala ksiazka

kazdy student medycyn ,lekarze i laicy przewlekle chorzy powinni sie z ta ksiazka zapoznac.polecam

  Oceń 
  2016-02-16

  Sekrety mitochondriów...

  Książka Bodo Kuklinskiego i Anji Schemionek jest naprawdę doskonałą pozycją, która niezwykle mi się spodobała. Przedstawia konkretne i naukowe podejście, które z pewnością może pomóc wielu osobom wyleczyć się z chorób, które do tej pory wydawały się być nieuleczalne. Jest to również ciekawy zbiór wiedzy o funkcjonowaniu mitochondriów, działaniu składników odżywczych na nasze ciało i o odpowiedniej suplementacji. W „Medycynie mitochondrialnej” nie spotkamy się z przysłowiowym laniem wody, tylko ze szczegółową i rzetelną wiedzą na dany temat. To naprawdę świetna publikacja, z którą warto się zapoznać.

  Cała recenzja: www.bookeaterreality.blogspot.com

   Oceń 
   2016-02-02

   Nie tylko diabetykom - polecam

   Od zawsze byłam zwolenniczką medycyny konwencjonalnej. Uważałam, że ma ona lek na każde schorzenie tego świata, a zawierzanie swojego zdrowia rozmaitym uzdrowicielom uznawałam za przejaw głupoty. Za szarlatanów uważałam zresztą wszystkich, którzy nie mieścili się w tzw. medycznym mainstreamie. Moja beztroska trwała aż do momentu zdiagnozowania u mnie cukrzycy. Wtedy nagle moja ukochana medycyna całkowicie rozłożyła ręce i powiedziała, że nie jest w stanie wskórać nic długotrwałego. Wtedy w moje ręce wpadła ta książka i uświadomiła mi, jak ważne jest szukanie alternatywnych rozwiązań. Gorąco polecam wszystkim, nie tylko diabetykom.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby

    Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby

    W książce znajdziesz dane dotyczące schorzeń oraz informacje, jak je pokonać dzięki mitochondriom,

    Patronat medialny

    Patronat medialny