Obniżona cena! DMSO naturalny rodek przeciwzapalny i przeciwb lowy Powiększ

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

010011465

Autor: Hartmut P. A. Fischer

Wydawnictwo Vital

Das DMSO-Handbuch: Verborgenes Heilwissen aus der Natur

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

DMSO (dimetylosulfotlenek) jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. W licznych badaniach wykazał on dużą ilość leczniczych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. Może wchłaniać się przez skórę, być spożywany jako mieszanka do picia lub podawany w formie zastrzyków. Nadaje się do zwalczania chorób poważnych i wywołujących silne bóle oraz do leczenia codziennych dolegliwości. Z powodzeniem może być stosowany przez całą rodzinę, ponieważ jest wolny od skutków ubocznych. DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy, wspomaga system immunologiczny i powoduje szybkie gojenie ran. Od dawna jest stosowany przez wojskowych i sportowców przy różnego rodzaju kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego. DMSO – Twój sposób na zdrowie.

EAN9788364278808
ISBN978-83-64278-80-8
Rok wydania2019
Numer wydaniaVII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron360
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-09-07

Skuteczny środek

Ciekawa książka z pełną informacją na temat stosowania DMSO. Liczne przykłady osób, które stosowały ten środek i dzięki niemu powróciły do zdrowia. Oczywiście teraz jestem jedną z nich. Od kilku lat czułam ból w łopatce po kontuzji sportowej. Stosowałam DMSO przez trzy tygodnie i z ulgą przyznaję, że to działa. Ból jeszcze całkowicie nie ustąpił, ale jest znacznie słabszy. Wreszcie przesypiam całą noc bez budzenia się przy zmianie pozycji. Polecam książkę, ponieważ stanowi alternatywę dla tradycyjnych terapii.

 • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Książka o naturalnym środku leczniczym DMSO (dimetylosulfotlenek)

Patronat medialny

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

 • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

  Być może treść tej książki Cię obrazi i Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś zrzucił okulary i wyleczył wzrok! Uznany na całym świecie naukowiec i terapeuta, w sposób kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Dzięki tej książce pozbędziesz się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu,...

  31,97 zł 44,40 zł -28%
  Promocja
  W magazynie
 • 28,86 zł 44,40 zł -35% W magazynie

  Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi...

  28,86 zł 44,40 zł -35%
  Promocja
  W magazynie
 • 28,30 zł 39,30 zł -28% W magazynie

  Leszek Matela, niekwestionowany autorytet świata radiestezji w sposób przystępny i klarowny wprowadza czytelnika w świat wahadełkowania. Każdy z nas w sobie ziarno radiestety. Ta ksiązka pozwoli mu wykiełkować i po krótkim czasie zasmakujemy owoców tej niezwykłej wiedzy. Również zaawansowani radiesteci znajdą w tej książce coś dla siebie. Profesjonalne opisy specjalistycznych wahadeł oraz niekonwencjonalne metody pracy z wahadłem stanowią łakomy kąsek dla zawodowców, niezależnie od stażu pracy.

  28,30 zł 39,30 zł -28%
  Promocja
  W magazynie

Patronat medialny