Zywnosc dla mozgu Powiększ

Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

01555149

Autor: Neal D. Barnard

Wydawnictwo Vital

Power foods for the brain. An effective 3-step plan to prote

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Czy wiesz, że sam wpływasz na stan zdrowia mózgu? W swojej książce dr Neal D. Barnard zdradza, jakie przyjmowane przez Ciebie leki mogą negatywnie wpłynąć na Twoją pamięć. Podaje także, dlaczego sen jest ważny dla zachowania dobrej pamięci i po jakich chorobach szczególnie powinieneś zadbać o swój umysł. Jeżeli chorowałeś na któreś z nich, skorzystaj z zawartych w książce zestawów ćwiczeń fizycznych i mentalnych. Dzięki nim ochronisz swój mózg i zwiększysz jego możliwości poznawcze, by dłużej zachować sprawność umysłową.

Stan zdrowia mózgu może poprawić również odpowiednie odżywianie. Jedzenie może też ochronić Ciebie przed wpływem toksycznych metali oraz zbudować witaminową tarczę ochronną Twojego organizmu. I wcale nie muszą to być niesmaczne potrawy, które szybko zniechęcą Ciebie i Twoją rodzinę. W książce „Żywność dla mózgu” znajdziesz specjalnie ułożone menu wraz z przepisami, dzięki którym zadbasz o swój układ nerwowy. Jeżeli obawiasz się, że nie wytrwasz na takiej „diecie dla umysłu”, zapewne chętnie skorzystasz ze wskazówek z rozdziału o tym, jak walczyć ze szkodliwymi zachciankami żywnościowymi.

Na końcu publikacji znajdziesz dodatek, który opisuje leki i suplementy przydatne w leczeniu problemów z pamięcią.

Zadbaj o prawidłowe odżywienie mózgu.

EAN9788364278433
ISBN978-83-64278-43-3
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron344
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-02

Nakarm mózg

„Żywność dla mózgu” to pozycja, która mnie naprawdę mile zaskoczyła. Bardzo konkretna i rzetelna, w której można znaleźć całe mnóstwo istotnych informacji. Umieszczenie całego menu jest również czymś, na co należy zwrócić uwagę, bowiem wiem z doświadczenia, że przygotowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku wegańskiego nie jest taką prostą rzeczą. To jedna z tych książek, które mimo podejścia od strony naukowej, czyta się z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem. Autor stawia na konkrety i dokładnie opisuje poruszane zagadnienia. To naprawdę znakomita pozycja, którą polecam każdemu, kto ma ochotę zmienić swoją dietę na coś lepszego, co pomoże nie tylko wzmocnić barierę ochronną mózgu, ale również całego organizmu.
Cała rec: www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2014-10-31

  Zdrowie w naszych rękach

  Świetna książka i doskonałe źródło informacji na temat ochrony i odżywiania mózgu. Mnóstwo porad i podpowiedzi jak zapobiec starzeniu się mózgu, utracie pamięci czy uniknięcia choroby Alzheimera. Z kilkoma przypadkami choroby Alzheimera zetknąłem się wcześniej w rodzinie i przyznam szczerze, że strasznie wyniszcza człowieka. Dzięki tej książce będę mógł zadbać o siebie żyjąc w zdrowiu jak najdłużej. Autor podkreśla jak ważną rzeczą jest odpowiednia dieta i określone ćwiczenia. Wspaniałe pomysły na poprawę pamięci czy uniknięcie problemów z koncentracją.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

   Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

   Książka o 3-stopniowym planie odżywiania, który ujawnia, jakie produkty żywnościowe usprawnią pracę mózgu.

   Patronat medialny

   Patronat medialny