Zywnosc dla mozgu Powiększ

Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

01555149

Autor: Neal D. Barnard

Wydawnictwo Vital

Power foods for the brain. An effective 3-step plan to protect your mind and strengthen your memory.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Mózg jest jednym z najważniejszych narządów w organizmie, który ma wpływ na wszystkie funkcje życiowe. Jeśli odpowiednio o niego zadbasz będziesz mógł cieszyć się sprawnością umysłu, aż do późnego wieku. Dzięki Autorowi tej książki dowiesz się o przełomowym 3-stopniowym planie odżywiania, który ujawnia, jakie produkty żywnościowe usprawnią pracę Twojego mózgu, a które uchronią go przed chorobami. Ponadto poznasz proste ćwiczenia oraz suplementy pozwalające Ci chronić mózg, a także wspomóc jego możliwości regeneracyjne obniżając tym samym ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera, udaru i innych nieprawidłowości takich, jak niska energia, zły sen, poirytowanie i nieumiejętność koncentracji. Zadbaj o prawidłowe odżywienie mózgu.

EAN9788364278433
ISBN978-83-64278-43-3
Rok wydania2018
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron344
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-02

Nakarm mózg

„Żywność dla mózgu” to pozycja, która mnie naprawdę mile zaskoczyła. Bardzo konkretna i rzetelna, w której można znaleźć całe mnóstwo istotnych informacji. Umieszczenie całego menu jest również czymś, na co należy zwrócić uwagę, bowiem wiem z doświadczenia, że przygotowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku wegańskiego nie jest taką prostą rzeczą. To jedna z tych książek, które mimo podejścia od strony naukowej, czyta się z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem. Autor stawia na konkrety i dokładnie opisuje poruszane zagadnienia. To naprawdę znakomita pozycja, którą polecam każdemu, kto ma ochotę zmienić swoją dietę na coś lepszego, co pomoże nie tylko wzmocnić barierę ochronną mózgu, ale również całego organizmu.
Cała rec: www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-10-31

Zdrowie w naszych rękach

Świetna książka i doskonałe źródło informacji na temat ochrony i odżywiania mózgu. Mnóstwo porad i podpowiedzi jak zapobiec starzeniu się mózgu, utracie pamięci czy uniknięcia choroby Alzheimera. Z kilkoma przypadkami choroby Alzheimera zetknąłem się wcześniej w rodzinie i przyznam szczerze, że strasznie wyniszcza człowieka. Dzięki tej książce będę mógł zadbać o siebie żyjąc w zdrowiu jak najdłużej. Autor podkreśla jak ważną rzeczą jest odpowiednia dieta i określone ćwiczenia. Wspaniałe pomysły na poprawę pamięci czy uniknięcie problemów z koncentracją.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

  Żywność dla mózgu. Skuteczny 3-stopniowy plan ochrony umysłu i poprawy pamięci

  Książka o 3-stopniowym planie odżywiania, który ujawnia, jakie produkty żywnościowe usprawnią pracę mózgu.

  Patronat medialny

  Patronat medialny