Obniżona cena! Nowa kuchnia wegetaria ska Powiększ

Nowa kuchnia wegetariańska. Dieta, która chroni serce i wydłuża życie

010011009

Autor: Małgorzata Duży Norbert Duży

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Książka ta jest zachętą do częstszego spożywania produktów roślinnych. Autorzy, wegetarianie z długoletnim stażem, komponują potrawy tak, aby stanowiły pełnowartościowe posiłki i proponują 450 przepisów na smaczne i łatwe w przygotowaniu dania główne, zupy, sałatki, napoje i sosy. Przedstawiają też wykaz produktów żywnościowych i ziół pomocnych przy usuwaniu wielu powszechnych dolegliwości oraz spis witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rośliny zawierają substancje chemiczne, które zapobiegają chorobom i mogą je leczyć. Dzięki zaprezentowanej w książce diecie obniżysz możliwość wystąpienia chorób serca, poprawisz metabolizm i wydłużysz życie. Z łatwością pozbędziesz się alergii, oczyścisz narządy oraz poprawisz pamięć. Jedz na zdrowie!

EAN9788381681551
ISBN978-83-64278-68-6
Rok wydania2019
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron312
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-23

Nowy wymiar wege

Jestem wegetarianką od 14 lat. Wraz z mężem i synem preferujemy dania z warzyw i owoców czyli kuchnię wegetariańską. W dzisiejszych czasach nie ma problemu z kupieniem świeżych produktów. Są one też zróżnicowane. Idealnie jest, kiedy się ma własny ogródek, ale ja nie mam takiego luksusu. Mam jednak swoje miejsca, gdzie zawsze mogę kupić świeże owoce i warzywa. Często korzystam z przepisów z tej książki. Są proste i szybkie w przygotowaniu.
Znalazłam kilka ciekawych przepisów na sałatki, które przygotowuję i biorę na drugie śniadanie do pracy

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-01-07

Kwestia gustu

Autorzy jednak sporo zyskują ogromem przepisów, które można znaleźć w ich publikacji. Jest ich łącznie 450, z czego najwięcej to sałatki, ale nie brak tutaj również przepisów na dania główne, zupy czy desery. Są to przepisy łatwe, tanie i szybkie w przygotowaniu. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie – nawet mnie kilka z nich przypadło do gustu, poza tymi wyjątkami, o których pisałam powyżej. Szkoda tylko, że w książce nie ma zdjęć poszczególnych potraw, ale wtedy zapewne zmniejszyłaby się albo liczba przepisów albo znacznie wzrosłaby objętość i format książki.
„Nowa kuchnia wegetariańska” wzbudziła we mnie różne emocje i ciężko mi ją jednoznacznie ocenić. Ma swoje plusy, ale ma też kilka minusów, które naprawdę mnie do niej zniechęciły. Jednak z pewnością wykorzystam niektóre z zawartych w niej przepisów. Do jedzenia dużej ilości warzyw i owoców nigdy nie trzeba mnie było specjalnie namawiać  Być może będzie to odpowiednia pozycja dla tych, którzy dopiero chcą spróbować zmiany diety i są na etapie przejściowym – np. jedzą ryby. Przekonajcie się sami!

Cała opinia na: www.bookeaterreality.blogspot.com


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Nowa kuchnia wegetariańska. Dieta, która chroni serce i wydłuża życie

  Nowa kuchnia wegetariańska. Dieta, która chroni serce i wydłuża życie

  Książka zawiera 450 przepisów na smaczne i łatwe w przygotowaniu dania główne, zupy, sałatki, napoje i sosy.

  Patronat medialny

  Patronat medialny