New Kule do masażu niebieskie z chińskim smokiem (3,5 cm) Powiększ

Kule do masażu niebieskie z chińskim smokiem (3,5 cm)

09291003

pH-Import

Wysyłka po 1899-12-31 + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  29,90 zł

  Kule do masażu / kule zdrowia Chiński Smok

  To, co wygląda jak zwykła zabawa, polegająca na obracaniu dwóch ceramicznych kulek w dłoniach, jest w rzeczywistości rodzajem techniki uzdrawiania. Korzenie ćwiczeń kulami sięgają starożytnych Chin. Od wielu stuleci kule zdrowotne są używane w medycynie chińskiej w celu wspomagania elastyczności i krążenia krwi w dłoniach i palcach. Energia życiowa przepływająca przez nasze ciała nazywa się Qi. Energia ta jest kierowana przez meridiany - czyli kanały energetyczne wewnątrz naszego ciała - które związane są z organami i zmysłami naszego ciała. Pozwalając kulkom krążyć wokół siebie w jednej ręce, dłoń jest jednocześnie masowana i stymulowana. Rotacyjny ruch kul w dłoni oddziaływuje na strefy stymulując poszczególne części ciała; wzmacnia mięśnie przedramion, ramion, dłoni. Kule odprężają umysł i ciało, poprawiają koncentrację, niwelują stres, zapobiegają także artretyzmowi.

  Kule należy trzymać w jednej dłoni regularnie zmieniać kierunek i rękę, obracając nimi na przemian – raz w jedną, raz w drugą stronę. W kulach zdrowia znajduje się mechanizm dźwiękowy, który powoduje delikatny dźwięk przy ich obracaniu.

  Kule pakowane są w niebieskich pudełkach.
  Materiał:
  ceramika
  Wymiary:
  3,5 cm
  Waga :
  157 g
  O kolorach:
  Zdjęcia przedstawiają rzeczywiste przedmioty, niemniej odcienie kolorów mogą różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze.
  EAN2017660162717

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kule do masażu niebieskie z chińskim smokiem (3,5 cm)

  Kule do masażu niebieskie z chińskim smokiem (3,5 cm)