• Darmowa dostawa

Lista produktów wg dostawcy Manuela Klara Olszewska

KLARA_OLSZEWSKA.jpg MANUELA KLARA OLSZEWSKA - czasem porywcza jak wiosenna burza ze wszystkimi jej atrybutami: zalewa potokiem słów, grzmi, gdy podane informacje nie docierają do świadomości rozmówcy, przewiewa na wskroś = przewietrza umysł.
Czasem, łagodna jak Pani Jesień, koi, mówi o konieczności odpoczynku, o czasie niezbędnym do zebrania sił. Bywa, że mrozi spojrzeniem, gdy słyszy nieprzemyślane teksty. Jednak najczęściej przypomina lato, jego energię, słońce, aktywna aż do bólu w walce o wyprostowanie ludzkich ścieżek. Przecież nosi imię Manuela ( po hebrajsku: Immanuel - Bóg z nami czyli symboliczne imię Mesjasza.), nadawane najchętniej na południu Europy czyli w krajach, w których rządzi Słońce. Spełnia więc swoją misję z wielkim oddaniem na różnych płaszczyznach.
Jest osobą wykształconą: psychologia, antropologia, plastyka, nauki społeczne, o otwartym sercu (postawa epikurejska, zainteresowania CZŁOWIEK i jego zmienność na przestrzeni wieków). Główne hasła życiowe to WOLNOŚĆ i TOLERANCJA. Tak. Wolność ponad wszystko, cudzej trąby słuchać nie chce, nie narzuca też swojej woli innym. Tolerancja? Pełna. Tolerancja wyznań, tolerancja rasowa, religijna, ludzkich preferencji seksualnych i zachowań.
Uważa, że każdy żyje na swój rachunek i jeżeli oczekuje pomocy to będzie jej szukał. Wtedy można przedstawić mu inny punkt widzenia. Ostateczny wybór drogi trzeba zostawić człowiekowi. Mieszka z Matką i psem, czyli swój potencjał opiekuńczy realizuje na co dzień w 100 %. Zainteresowanie ezoteryką pojawiło się w jej życiu jako naturalny efekt zgłębiania tajników ludzkiej psychiki. Skoro ciało, umysł to przecież i duch. Pokochała Tarota. Chcąc podzielić się nabytą wiedzą napisała następujące książki, które zostały wydane przez Studio Astropsychologii:
- "Tarot lekarz duszy" + karty wg inspiracji Manueli malowane przez art. plastyka
- "Tarot terapia słowem" + karty wg inspiracji Manueli malowane przez art. plastyka
- "Tarot archetypowy" + karty własnego autorstwa
- "Czego nie powie psycholog? problemy dnia codziennego z punktu widzenia psychologii alternatywnej"
- "Twój wygląd odbiciem Twojego wnętrza".
Książki mądre i arcy ciekawe. Napisane ze znawstwem i swadą. Nie dość, że są doskonałą lekturą, to treść w nich zawarta rozszerzyła horyzonty, wzbudziła zainteresowania i przyczyniła się do pozytywnych zmian w życiu niejednego człowieka. Karty dołączone do książek poświęconych Tarotowi są inspirowane bądź wykonane przez autorkę książek. Pobudzają wyobraźnię i pozwalają w pełni wykorzystać pokłady własnej intuicji.
Ukazało się również wiele publikacji prasowych autorstwa Manueli. Poza pojedynczymi artykułami na dany temat, prowadziła, przez dwa lata, w "Czwartym Wymiarze" rubryki :
- "w odpowiedzi na listy"
- "horoskopy ascendentowe".
Jako artysta plastyk "popełniła" między innymi:
- "Święto trąbek", wg. Gierymskiego - w gobelinie dla Fundacji Nissembauma
- "Jerozolima przed zburzeniem" - w gobelinie dla Fundacji Nissembauma
- "Portret rodziny Nissembaumów" - w gobelinie dla Fundacji Nissembauma
- Kilka talii kart Tarota
- Karty Cygańskie
- Karty runiczne (wkrótce wydanie)
Ponadto: ilustracje do książeczek dla dzieci, obrazy - pejzaże, portrety na zamówienie, ezoteryczne i do feng shui.
Potrafi perfekcyjnie wykorzystać różne materiały ( np. włóczkę), zaprojektować i uszyć bardzo atrakcyjną kreację itp.
Jak widać, Manuela Klara jak przystało na numerologiczną 8 ( ur. 07.10.1953) jest osobą nadzwyczaj pracowitą i wszechstronną. Śmiało można powiedzieć, że nic co ludzkie nie jest jej obce. Zresztą układ planet w jej horoskopie mówi sam za siebie: Słońce w Wadze, Merkury w Skorpionie, ascendent we Lwie, Pluton w I -szym Domu, a Saturn w IV, oraz wszystkie planety w pierwszej ćwiartce.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku