Konopie cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego Powiększ

Konopie cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

010011102

Autor: Barbara Simonsohn

Wydawnictwo Vital

Super Food hanf. Eiweißwunder und Heilmittel.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 21,02 zł

Książka

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

37,70 zł

Konopie siewne zwykle kojarzone są z substancjami psychoaktywnymi – nic jednak bardziej mylnego! Uznawane za superżywność, są pełne składników odżywczych. Dzięki zawartości aminokwasów, witamin, soli mineralnych i fitosteroli są prawdziwą bombą dla zdrowia. Poznasz właściwości nasion konopi, które zmniejszają stany zapalne w organizmie i regenerują go na poziomie komórkowym. Odkryjesz też zastosowanie oleju z tej rośliny, który ma potwierdzone działanie przeciwnowotworowe, zapobiega zawałom serca, miażdżycy i udarom. Jest też jednym z nielicznych tłuszczy roślinnych zawierającym kwasy omega-3 i omega-6 w idealnych proporcjach. Poznasz przepisy na zdrowe dania z użyciem produktów z konopi oraz receptury na kosmetyki z ich dodatkiem.

Konopie kluczem do Twojego zdrowia.

EAN9788381684248
ISBN978-83-8168-424-8
Rok wydania2019
Numer wydania2
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron172
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-27

Zdrowe ziółko

Jeszcze kilka lat temu nie było w polskich aptekach i sklepach produktów konopnych. Dziś mamy je w różnej postaci i są łatwo dostępne. Na szczęście są też opracowania takie jak to. Moja żona przyniosła niedawno do domu tę książkę i od tamtej pory codziennie pije herbatkę z liści konopi. Nawet ja zauważyłem jak dzięki temu poprawiła się jej odporność. Od czasu picia tego naparu nie złapała żadnej infekcji, a pracuje w przedszkolu, gdzie zawsze ktoś kogoś zaraża. Teraz ja sam od tygodnia podbieram jej tę herbatę i piję ją w pracy. Jak ona może, to ja też.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Konopie cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

    Konopie cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

    Książka o konopiach siewnych, które uważane są przez czołowych lekarzy i naukowców za jeden z najbardziej odżywczych produktów na naszej planecie.