Świat wahadełek Powiększ

Świat wahadełek

01012100

Autor: Markus Schirner

KOS

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  34,00 zł

  Nasza cena:

  23,80 zł

  Książka o użyciu wahadełka dla początkujących i zaawansowanych. Po krótkim wprowadzeniu wyjaśniającym sposób korzystania z wahadełka autor przedstawia zbiór diagramów pozwalających uzyskać odpowiedzi na niemal wszystkie nurtujące nas pytania.
  Liczne diagramy, uporządkowane tematycznie, zostały zebrane, by służyć pomocą w trakcie pracy z wahadełkiem. Zawierają one praktycznie wszystkie informacje dotyczące interesującego Cię tematu.
  Pierwsza tego typu książka na polskim rynku. Po krótkiej instrukcji wyjaśniającej korzystanie z wahadełka, możesz dzięki zamieszczonym w niej diagramom uzyskać odpowiedź na niemal wszystkie nurtujące Cię pytania.
  Dzięki książce dowiesz się, jakie rozwiązanie w Twojej konkretnej sytuacji jest najlepsze.
  EAN9788386757015
  ISBN83-86757-01-9
  Format21 x 30
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Świat wahadełek

  Świat wahadełek

  Książka o użyciu wahadełka dla początkujących i zaawansowanych. Dzięki książce dowiesz się, jakie rozwiązanie jest najlepsze.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,90 zł W magazynie

   Książka ABC biometrów w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza czytelnika w świat praktyki radiestezyjnej z wykorzystaniem specjalnych przyrządów pomiarowych zwanych biometrami. Ich przeznaczeniem jest zapewnienie radiestecie wystarczającej koncentracji na badanym zakresie tematycznym, a więc np. na wykazie ziół, zawartości witamin, czy parametrach wody. Biometry stanowią ogromne wsparcie w pracy radiestezyjnej oraz bogate źródło specjalistycznej wiedzy.Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas....

   33,90 zł
   W magazynie
  • 30,80 zł W magazynie

   Natura oferuje nam całe mnóstwo sposobów służących zachowaniu zdrowia i harmonii wewnętrznej. Warto zastosować je na własny użytek. Niniejsza książka będzie pomocna w tym zakresie, gdyż prezentuje całe spektrum takich oddziaływań. Co ciekawe, większość z opisanych metod wdrożono w Manor House SPA w Chlewiskach. Można je tam poznać i wypróbować.

   30,80 zł
   W magazynie