Olej tamanu organic 30 ml Powiększ

Olej tamanu organic 30 ml

08277044

SHAMASA

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  25,90 zł

  Olej tamanu - organic - 100% naturalny

  Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych.

  Zastosowanie:
  Tamanu zdobywa coraz liczniejsze grono fanów ze względu na szerokie spektrum działania. Wpływ na jego popularność ma zapewne fakt zastosowania, nie tylko w medycynie ludowej, ale i liczne badania naukowe, potwierdzające jego skuteczność w łagodzeniu świeżych blizn i rozstępów. Gęstość oleju może zadziwiać przeznaczeniem, w tym do pielęgnacji cery trądzikowej, ale rzeczywiście coraz szersze grono użytkowników potwierdza spektakularne działanie. Jego naturalnie działanie antyseptyczne powstrzymuje rozwój bakterii i grzybów na zmienionej chorobowo skórze. Jako antyoksydant jest niezastąpionym produktem w każdej kosmetyczce. Miękka i aksamitna w dotyku skóra, to niemal natychmiastowy efekt nałożenia tego zielonego cudotwórcy. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych powoduje, że warstwa hydrolipidowa skóry pozostaje w świetnej kondycji. Tamanu redukuje blizny potrądzikowe i wspomaga regenerację skóry.
  Działanie:
  •     silne działanie gojące i przeciwzapalne
  •     pochłania promieniowanie UV
  •     regeneruje skórę suchą i zmęczoną
  •     zabezpiecza warstwę hydrolipidową
  •     intensywnie wygładza i nadaje miękkość
  •     przeciwgrzybiczy, przeciwzapalny, przeciwwirusowy
  •     pomocny przy leczeniu opryszczki
  •     pobudza regenerację tkanek
  •     regeneruje naczynia krwionośne
  •     redukuje zmarszczki
  Sposób użycia:
  Olej tamanu ma głęboko zielony kolor i charakterystyczny zapach, przypominający orzechy włoskie. Konsystencja raczej ciężka, natomiast po nałożeniu na mokrą skórę, olej wchłania się i pozostawia przyjemne uczucie miękkości. Stosowanie można uzależnić od swoich odczuć i używać albo bez rozcieńczenia albo w połączeniu w innymi olejami. Według nas to idealna pielęgnacja skóry problematycznej na noc w połączeniu z używaniem oleju jojoba za dnia.
  Objętość netto:
  30 ml
  Składniki:

   INCI: CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL

  Producent:
  SHAMASA
  EAN2017660158345

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Olej tamanu organic 30 ml

  Olej tamanu organic 30 ml