Obniżona cena! olej magnezowy Powiększ

Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

01558076

Autor: Brigitte Hamann

Wydawnictwo Vital

Magnesiumöl

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

25,19 zł

Magnez bierze udział w przebiegu wszystkich procesów zachodzących w organizmie i jest kluczem do zdrowia. Z kolei najlepszym sposobem na jego przyswojenie jest olej magnezowy, który przenikając przez skórę, bezpośrednio dociera do tych części organizmu, które potrzebują go najbardziej. Autorka podaje przepis na samodzielne przygotowanie oleju magnezowego oraz szczegółowo opisuje jego zastosowanie i dawkowanie na wiele dolegliwości. Dowiesz się jak chronić swoje serce i naczynia krwionośne oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału czy udaru. Znajdziesz również proste metody na rozluźnienie mięśni, obniżenie poziomu stresu, poprawienie jakości snu i wzmocnienie kości. W prosty sposób zdołasz wyostrzyć pamięć i koncentrację. Wybierz naturę zamiast tabletek.
EAN9788365404329
ISBN978-83-65404-32-9
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-28

Polecam

Od jakiegoś czasu miałam problemy ze snem. Nie chciałam brać tabletek nasennych ponieważ wiem, że można się od nich uzależnić. Szukając odpowiedniej alternatywy natknęłam się na tę książkę. Kupiłam odpowiednie składniki i sama zrobiłam olej magnezowy. Stosuję go już dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Bez problemów przesypiam całą noc i wstaję wypoczęta. To niesamowite jak proste może być odzyskanie zdrowia. Polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

Książka przedstawia dobroczynne działanie magnezu, który bierze udział w przebiegu wszystkich procesów zachodzących w organizmie i jest kluczem do zdrowia.

Patronat medialny

Patronat medialny